0
  • Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy na Wrześniowe spotkanie naszego Stowarzyszenia w Bielsku-Białej.
Prelekcję "Mieszkania, pokoje, mikrokawalerki. Co wybrać?" poprowadzi przebojowa i niezwykle skuteczna w biznesie, założycielka firmy o francusko brzmiącej nazwie pokoje69.pl - Paulina Majewska-Goździk.
Data: 19 września o godzinie 18:00
Miejsce:
Luca Arena "Nowe Miasto" ul. Legionów 26/28, bud F

Jako lider naszego oddziału, pozwolę sobie napisać kilka zdań o naszej wyśmienitej Prelegentce. Paulinę poznałem 1,5 roku temu, kiedy ściągnęła mnie do Warszawy do poprowadzenia szkolenia z nieruchomości. Poznałem ją wtedy jako przesympatyczną, nastawioną na sukces kobietę, osadzoną w "korpo świecie". Był to czas, kiedy zaczynała swoją przygodę z nieruchomościami i snuła plany z tym związane. Pomagałem jej i konsultowałem jej pierwsze mieszkania... Teraz, po 1,5 roku, nieruchomościowy biznes Pauliny rozwija się szybko i wyśmienicie. Aż wstyd się przyznać, ale wtedy nie przypuszczałem, jak daleko i jak szybko zajdzie w tym biznesie. Paulina jest osoba otwartą, która wychodzi "z sercem na dłoni", dlatego teraz ja nie mogę się doczekać tego spotkania, bo wiem, że tym razem ja nauczę się ciekawych i przydatnych rzeczy. Jest to jedna z tych prelekcji, której nie można nie zobaczyć!
Jan Gisterek, lider oddziału Bielsko-Biała
Remonty prowadzi w kobiecy sposób: materiały budowlane zawsze zamawia w butach na obcasach. W gronie ekip remontowych ceniona za rysowanie serduszek na schematach elektrycznych.
Sama dobrze rozumie proces inwestowania w nieruchomości, ponieważ nie tylko jestem zarządcą cudzych mieszkań, ale również właścicielką swoich. Dlatego łączy profesjonalizm z poczuciem odpowiedzialności za mieszkania swoich klientów. Zna też potrzeby najemców, ponieważ sama przez wiele lat mieszkała w mieszkaniach wynajmowanych na pokoje.
Szczególnie specjalizuje się w negocjacji cen mieszkań z właścicielami, przeprowadzaniem remontów i rekrutacji najemców w najwyższych kwotach. Osiąga bardzo niski "współczynnik pustostanów", a czasem nawet nadsprzedaż, bo uważa, że pustostan to marnotrawienie zasobów.
Podczas spotkania:
1. Zostanie wybrana ekspercka loża szyderców: konsultant z księgowości, remontów, asystenci od pokojów i podnajmu oraz ksiądz
2. Przeprowadzimy analizę "plusów" i "minusów" wynajmu na pokoje i w całości
3. Opowiemy o tym, jak rozpoznać nieruchomości, które przyniosą największy zysk jako inwestycje na pokoje i na mikrokawalerki.
4. Sprawdzimy co można wyczytać z rzutu nieruchomości i na jakie punkty zapalne należy zwrócić uwagę.
5. Omówimy ważne wskazówki przed planowaniem remontu w systemie najmu na pokoje i na mikrokawalerki.
6. Które koszty warto minimalizować? Zakres kosztów remontu i umeblowania?
7. Scenariusze remontu w podnajmie - co warto przewidzieć.
Jeśli wystarczy czasu case study: inwestycja w zakup nieruchomości w kredycie na gruncie nieuregulowanym. Czy to może się udać?
Agenda spotkania:
18:00 Rejestracja
18:30 Powitanie, przypomnienie celów i misji Stowarzyszenia
18:45 Mieszkania, pokoje, mikrokawalerki. Co wybrać? - Paulina Majewska - Goździk
21:00 Networking / After party (restauracja Gallo Nero)
Opłaty:
- rejestracja i płatność on-line - członkowie stowarzyszenia 10zł, nie członkowie 40zł
- płatność przy wejściu - członkowie stowarzyszenia 20zł, nie członkowie 80zł
Rejestracja: https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/?page=CiviCRM&q=civicrm%2Fevent%2Finfo&reset=1&id=56
REJESTRACJA  DLA  CZŁONKÓW:
Aby dokonać rejestracji jako członek Stowarzyszenia  należy uzyskać dostęp do konta, klikając w link:
https://crm.mieszkanicznik.org.pl/password-reset/
Następnie trzeba podać adres e-mail (ten sam, co przy rejestracji do Stowarzyszenia), na który zostanie wysłana instrukcja ustawiania hasła. Po ustawieniu nowego hasła, można logować się już bezpośrednio poprzez  stronę  https://crm.mieszkanicznik.org.pl/ podając swój adres email i ustanowione hasło.
Po zalogowaniu do konta członkowskiego rejestrację można zrobić wchodząc w zakładkę "Wydarzenia" i wybierając rejestrację na odpowiednie spotkanie.
Ustawianie hasła działa tylko dla osób z ważną składką lub składką przeterminowaną ale nie dłużej niż rok. Zniżka naliczana jest tylko dla osób z ważną składką!
 
Zapraszam,
Jan Gisterek
Lider oddziału Mieszkanicznik Bielsko-Biała
bielskobiala@mieszkanicznik.org.pl

Oceń ten wpis
X