• Brak produktów w koszyku.

Rok 2021 rozpoczęty! Jeżeli myślisz w nim o kredycie hipotecznym oraz inwestowaniu w nieruchomości RM KREDYTY HIPOTECZNE służy pomocą!

Jak co miesiąc w raporcie znajdziesz przegląd najlepszych naszym zdaniem ofert bankowych dostępnych na rynku.

Zestawienia przygotowywaliśmy kierując się specyficznymi wymaganiami i oczekiwaniami największej grupy naszych klientów -inwestorów na rynku nieruchomości. Dla większej przejrzystości i lepszego dopasowania, aktualne oferty podzieliliśmy na następujące kategorie:

- Najlepsze oferty dla inwestorów kupujących na wynajem

- Najlepsze oferty dla inwestorów kupujących na FLIPA

- Banki z najlepiej liczoną zdolnością kredytową

- Banki z najszybszym przebiegiem procesu kredytowego

- Najlepsze oferty dla osób osiągających dochód w walucie obcej

Współpracując z inwestorami w nieruchomości widzimy, że część z Was zastanawia się nad formą inwestowania w nieruchomości. Niektórzy decydują się działać samodzielnie, inni nie chcą w ogóle zajmować się swoją inwestycją na żadnym etapie. Z tego powodu w styczniowym raporcie RM Kredyty Hipoteczne, Rupert Aleksiejuk, inwestor z Warszawy znany Ci już z poprzednich raportów, podejmuje właśnie to zagadnienie. Z artykułu Ruperta dowiesz się z czym wiąże się inwestowanie aktywne oraz pasywne, i jeżeli myślisz o pierwszych inwestycjach – pomoże Ci znaleźć odpowiedni dla Ciebie kierunek, wystarczy, że się do niego odezwiesz. Więcej dowiesz się na stronie nr. 12.

PS W ostatnim czasie otrzymaliśmy kilka propozycji dotyczących napisania artykułu do naszego raportu. Jeżeli jesteś zainteresowany merytoryczną współpracą – zapraszamy do kontaktu!

Link do raportu: tutaj

X