• Brak produktów w koszyku.

Drodzy Mieszkanicznicy!

Dziękuję wszystkim osobom oraz Prelegentowi za udział w spotkaniu Stowarzyszenia Mieszkanicznik we Wrocławiu, które odbyło się 16 grudnia 2014 r.

W tym miesiącu  prelekcję, wygłosił Tomasz Musiałowski. Przybliżę jego sylwetkę tym co nie udało się dotrzeć na spotkanie. W dużym skrócie - mieszkanicznik, ale i ...inwestor giełdowy, doradca finansowy z kilkuletnim doświadczeniem i absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Doradztwem finansowym zajął się głównie po to, by zrozumieć kredyty hipoteczne dla celów stosowania dźwigni finansowej. Współpracował z trzema niezwykle różniącymi się od siebie firmami – OVB, działającym na zasadzie MLM (marketingu wielopoziomowego), Aspiro, spółce należącej do Grupy mBanku S.A., a także Expanderze, z którym współpracuje po dziś dzień. Specjalizuje się w finansach osobistych – dziedzinie nauk o finansach bardzo popularnej w USA i Wielkiej Brytanii, która z pewnością wkrótce dotrze też nad Odrę. Prywatnie ojciec dwójki dzieci, pisarz z pasji, początkujący tancerz i lokalny patriota, który na każdym kroku przypomina, że Wrocław jest stolicą Śląska, ciągnącego się aż po Świebodzin i Zieloną Górę. 

Poruszany został temat związany z kredytami... konkretnie jak wygląda analiza przeprowadzana przez bank, na co bank zwraca uwagę, jak być wzorowym klientem, którego Bank przepuści bez większego „dłubania” i jakie dochody oraz w jaki sposób brane są do liczenia zdolności – no i jak sama zdolność jest liczona w różnych bankach.

Reasumując: " Skok na bank – o tym, jak zmaksymalizować zdolność kredytową"

Przy okazji bardzo dziękuję Tomaszowi za poświęcony nam czas.. którego jak zwykle było za mało.. bo pytania lały się strumieniami..

Gdyby ktoś miał jeszcze jakieś pytania do naszego prelegenta ..dopytać o jakieś szczegóły zostawiam kontakt:

Tomasz Musiałowski
tomasz.musialowski@expander.pl
tmusialowski@mixbox.pl

ale uprzedzam...z kontaktem może nie być łatwo... z rozmów wynika że jest zawalony robotą 😉 no cóż jak ktoś jest dobry w swoim fachu - tak to już bywa

Oprócz tego jak zwykle rozlosowaliśmy nagrody książkowe spośród osób na spotkaniu. Tym razem zwycięzcami byli Łukasz Stempak i Przemysław Leszko. 
Na koniec tradycyjnie udaliśmy się do restauracji gdzie dalej kontynuowaliśmy spotkanie w nieco luźniejszej atmosferze.. tu się dopiero człowiek dowiaduje najciekawszych rzeczy 😉 tak to już jest. 

Kolejne spotkanie już w styczniu - szczegóły wkrótce. Prelekcję poprowadzi Kasia Kozarzewska z Gdańska

Bardzo wszystkim dziękuję za przybycie, jeśli komuś z członków Stowarzyszenia nie udało się dotrzeć .. nie martwcie się prezentacja z wykładu zostanie do Was wysłana. 

Pozdrawiam... 
i życzę od razu Wesołych Świąt!!! aaa i co by wam Mikołaj przyniósł po jakimś mieszkanku w prezencie 😉

Kacper Kaczmarek
Lider o/Wrocław

X