• Brak produktów w koszyku.

Drodzy Mieszkanicznicy!

Zapraszamy wszystkich na spotkanie wrocławskich Mieszkaniczników. Spotkanie odbędzie się w środę 21 stycznia w godzinach 18.00-19.45 NOWEJ LOKALIZACJI: Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3.
Lokalizacja Centrum: Centrum mieści się na terenie dawnej zajezdni tramwajowej przy ul. Legnickiej 65, na tyle budynku Wrocławskiego Centrum Sportu, Hippiki i Rekreacji (Skateparku), 

Dojazd: Niedaleko Centrum znajduje się przystanek komunikacji miejskiej KWISKA. Dojazd autobusami: 103, 119, 122, 126, 128, 129, 319, 403, E oraz tramwajami: 3, 10, 12, 22, 23.

Parking: Przed Centrum znajduje się bezpłatny parking, do którego można dojechać wyłącznie od strony ul. Wejherowskiej.

UWAGA! Z przyczyn odległościowo-technicznych nie dojedzie do nas Katarzyna Kozarzewska z Gdańska. W związku z powyższym wygłoszę dla Was prelekcję o optymalizacji najmu - podziale mieszkań na pokoje jednoosobowe....ale trochę inną niż to było w lipcu.

Nie będzie nudy...bo tym razem prezentacja będzie na podstawie mojego najnowszego projektu -inwestycji przy ul. Kukuczki 7. http://www.kukuczki7.pl . Opowiem jak projektowaliśmy budynek, dlaczego idealnie nadaje się do inwestycji na wynajem. Na przykładzie kilku konkretnych mieszkań przeanalizujemy zwroty z inwestycji przed i po podziale na pokoje. Odpowiemy sobie na wszelkie nurtujące pytania dotyczące podziałów mieszkań i wynajmowania na pokoje jednoosobowe.

Reasumując tytuł prelekcji: "Optymalizacja najmu - podział na pokoje na przykładzie mieszkań Kukuczki 7"

Oprócz tego jak zwykle: ogłoszenia członkowskie oraz losowanie nagrody spośród osób na spotkaniu.

Zatem nie zapomnijcie i już dzisiaj wpiszcie datę 21 stycznia (środa) do swojego kalendarza.

Agenda spotkania grudniowego wygląda następująco:

18.00-18.15 Rejestracja, networking , krótka prezentacja Stowarzyszenia dla nowych osób
18.15-19:40 Prelekcja – Katarzyna Kozarzewska - "Jak zarobić na wynajmie krótkoterminowym - na przykładzie 7 mieszkań".
19:40-19:45 Losowanie nagrody i zakończenie części oficjalnej.
20:30 -23:00 Cześć nieoficjalna.. piwko.. netłorking to już w restauracji informacje wkrótce

Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. (Ułatwia nam to BARDZO organizację spotkania) . Członkowie Stowarzyszenia (z opłaconą składką) mają wstęp za 0 zł, pozostałe osoby za wstęp płacą 30 złotych. (jeśli komuś spodobają się nasze spotkania i zdecyduje się wstąpić w szeregi stowarzyszenia w ciągu 24h. opłata za spotkanie zostanie zaliczona na poczet składki rocznej) . Liczba uczestników ze względu na pojemność sali może być ograniczona , więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji. Płatność pobierana będzie przed spotkaniem. 

Link do rejestracji na spotkanie styczniowe (21.01.2015 - środa)..
https://docs.google.com/forms/d/1HOq8hfjHDXSFJAbBjc6bjvsWfbGXoJ4cmOfH23wUyAk/viewform?usp=send_form

Pozdrawiam,
Kacper Kaczmarek Lider o.Wrocław Stowarzyszenia Mieszkanicznik
Expert d/s architektury Stowarzyszenia Mieszkanicznik
T. 664 703 553

X