• Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy wszystkich na spotkanie wrocławskich Mieszkaniczników.
Spotkanie odbędzie się we wtorek 14 kwietnia w godzinach 17.30-19.30 w budynku SEKTOR 3.

Lokalizacja Centrum: Centrum mieści się na terenie dawnej zajezdni tramwajowej przy ul. Legnickiej 65, na tyle budynku Wrocławskiego Centrum Sportu, Hippiki i Rekreacji (Skateparku),
Dojazd: Niedaleko Centrum znajduje się przystanek komunikacji miejskiej KWISKA. Dojazd autobusami: 103, 119, 122, 126, 128, 129, 319, 403, E oraz tramwajami: 3, 10, 12, 22, 23.
Parking: Przed Centrum znajduje się bezpłatny parking, do którego można dojechać wyłącznie od strony ul. Wejherowskiej.

W tym miesiącu zapraszamy Was na spotkanie oraz prezentację, którą poprowadzi Ronald Szczepankiewicz –Niezależny Doradca Finansowy, specjalizujący się w Kredytach Hipotecznych. Współpracuje bezpośrednio ze wszystkimi liczącymi się Bankami hipotecznymi w Polsce. Na przestrzeni lat zdobywał doświadczenie zawodowe pracując min dla takich firm jak Expander i HB Doradcy Finansowi. Niejednokrotnie pomagał uzyskać kredyt w bardzo trudnych sytuacjach. Podejmie się każdej „sprawy”. Sam dąży do wolności finansowej, poprzez inwestowanie w nieruchomości. Wie i rozumie jakiego kredytu oczekują Inwestorzy. Ostatnio swoje doświadczenia przelał na papier i powstała pozycja: "Tajna Broń Kredytobiorcy - Kredyt hipoteczny od A do Z" http://www.tajnabronkredytobiorcy.pl/.

Na prelekcji dowiemy się o:
- kredytach hipotecznych, umowach kredytowych
- doborach banków, kompletowaniu wniosków,
- budowaniu zdolności kredytowej oczywiście wszystko pod kątem naszych potrzeb inwestorskich
aaa i o jego nowej książce... (jeśli ktoś ją już ma ...weźcie ze sobą... na pewno uda się zdobyć autograf z dedykacją ;) )

Reasumując tytuł prelekcji: "Tajna Broń Kredytobiorcy - Kredyt hipoteczny od A do Z"

Oprócz tego jak zwykle: ogłoszenia członkowskie oraz losowanie nagrody spośród osób na spotkaniu. Zatem nie zapomnijcie i już dzisiaj wpiszcie datę 14 kwietnia (wtorek) do swojego kalendarza.

Agenda spotkania wygląda następująco:
17.30-17.40 Rejestracja, networking , krótka prezentacja Stowarzyszenia dla nowych osób
17.40-19:25 Prelekcja – Ronald Szczepankiewicz "Tajna Broń Kredytobiorcy - Kredyt hipoteczny od A do Z".
19:25-19:30 Losowanie nagrody i zakończenie części oficjalnej.
20:00 -23:00 Cześć nieoficjalna.. piwko.. netłorking to już w restauracji informacje w mejlu przypominającym.

Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej . Członkowie Stowarzyszenia (z opłaconą składką) mają wstęp za 0 zł, pozostałe osoby za wstęp płacą 30 złotych....jeśli opłacą wejście za spotkanie z linka poniżej. (jeśli komuś spodobają się nasze spotkania i zdecyduje się wstąpić w szeregi stowarzyszenia w ciągu 24 h opłata za spotkanie zostanie zaliczona na poczet składki rocznej) . Liczba uczestników ze względu na pojemność sali będzie ograniczona , więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji. Płatność pobierane bezpośrednio przed spotkaniem w gotówce będą powiększone do 35zł .
Na 2-7 dni przed spotkaniem roześlemy mejla przypominającego .. jeśli komuś wypadnie coś ważnego i po zapisaniu nie będzie mógł dotrzeć proszę o kontakt mejlowy, by nie blokować miejsca innym

Llink do rejestracji na spotkanie kwietniowe (14.04.2015 - czwartek)..
https://docs.google.com/forms/d/1nUmNjxz3aoKV2PO3NYoeGovnB85O7XCaFNfVybJyH2A/viewform?usp=send_form

PONIŻEJ LINK DO OPŁATY ZA SPOTKANIE DLA TYCH CO NIE SĄ CZŁONKAMI STOWARZYSZENIA LUB NIE PRZEDŁUŻYLI CZŁONKOSTWA https://secure.transferuj.pl/?h=27807174db0132ce87eac8d01455f49115f6f3f4

Pozdrawiam,
Kacper Kaczmarek Lider o.Wrocław Stowarzyszenia Mieszkanicznik
Expert d/s architektury Stowarzyszenia Mieszkanicznik
T. 664 703 553

X