• Brak produktów w koszyku.

Porozmawiajmy na Targach!

Zimno i pada, na spacery trochę za bardzo wieje, ale już powoli zaczyna się wiosenny sezon targów nieruchomości. Mieszkanicznik współpracuje z targami Mieszkaniowi.pl w pięciu największych miastach, dzielimy się wiedzą w Strefie Porad.

Targi to dobra okazji do poznania najnowszych inwestycji i trendów, nie tylko dotyczących samych mieszkań, ale i ich wystroju, najrozmaitszych usług związanych i z nieruchomościami, i z sektorem finansowym. Można dokładnie zorientować się, jaki typ mieszkań jest najbardziej popularny, jakie SA ceny na rynku pierwotnym, i porozmawiać. Zachęcamy do odwiedzania targów Mieszkaniowi.pl właśnie ze względu na te rozmowy: ze sprzedawcami reprezentującymi deweloperów, oferującymi różne usługi, nawet z innymi odwiedzającymi, bo przecież wszyscy przyszli tam ze względu na zainteresowanie nieruchomościami.

Mieszkanicznik doradza w sprawach związanych z najmem, zakupem nieruchomości na wynajem, czasem nawet w dobrym wykorzystaniu własnego majątku i korzystaniu z kredytów – z uwzględnieniem najmu oczywiście. Zapraszamy też na wykłady w czasie Targów: specjaliści z różnych dziedzin pokazują różne możliwości związane z nieruchomościami mieszkalnymi, a liderzy oddziałów będą mówić o „inwestycji mieszkaniowej”. Doświadczonych członków zapraszamy do dzielenia się też swoimi doświadczeniami na stoiskach Mieszkanicznika w strefie porad.

Rozmowy z nieznajomymi są najlepsza częścią Targów, tak jak na naszych lokalnych spotkaniach. Zapraszamy!

17-18 lutego: 
Warszawa, Centrum EXPO XXI, Ul Prądzyńskiego 12/14

3-4 marca:  
Wrocław, Hala Stulecia, Wystawowa 1
Gdańsk, Amber Expo, Żaglowa 11

17-18 marca:    
Poznań, Hala nr 3 MTP
Kraków, Hala Dunaj EXPO Kraków, Galicyjska 9

Więcej o targach -  link

Hanna Milewska-Wilk

 

X