• Brak produktów w koszyku.

Drodzy Mieszkanicznicy,   

Mamy nadzieję, że z Nowym Rokiem, pełni energii i noworocznych postanowień będziecie gotowi na kolejne, jedyne w swoim rodzaju spotkanie warszawskich Mieszkaniczników,  które w związku z trwającym okresem świątecznym odbędzie się wyjątkowo w drugi wtorek miesiąca, 9 stycznia 2018  w sali konferencyjnej SCSK Żurawia, ul. Żurawia 47 (sala na parterze, po wejściu do budynku należy kierować się na prawo od recepcji).

Podczas styczniowego spotkania w związku ze zbliżającym się okresem rozliczeń i decyzji podatkowych gościć będziemy ponownie Grzegorza Grabowskiego i Marka Golca z serwisu wynajmistrz.pl, którzy przybliżą nam temat znaczących zmian w podatkach od najmu nieruchomości i rozliczeń z najemcami w 2018 roku. Grzegorz i Marek są praktykami związanymi z rynkiem najmu, prowadzącymi również biuro rachunkowe wyspecjalizowane w obsłudze klientów wynajmujących nieruchomości.

Oprócz tego jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody dla osób które zarejestrują się dostatecznie wcześnie (info w tekście  poniżej)

"SCSK „Żurawia” znajduje się w biznesowym i finansowym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania głównych ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, 500 m od Dworca Centralnego. Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.

Agenda spotkania:

18.00-18.30 Rejestracja i networking

18.30-19.00 Bieżące sprawy Stowarzyszenia plus losowanie nagrody

19.00-19.30 Przerwa

19.30-21.00 Grzegorz Grabowski, Marek Golec- prezentacja i pytania

po. 21.00 networking  i dla zainteresowanych dalsza integracja

Przypominam, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 40 PLN przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego (opłata podlega zwrotowi w przypadku zostania członkiem stowarzyszenia). Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. W razie opłaty na miejscu w dniu spotkania koszt uczestnictwa wynosi 50 PLN. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona do ok. 120 osób, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

LINK- FORMULARZ REJESTRACYJNY

Uwaga!!!
Wśród wszystkich osób, które do dnia 8 stycznia do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.

Serdecznie zapraszamy, a przy okazji życzymy Wam tradycyjnie:

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku 2018 !!!

Pozdrawiam 
Robert Kuliga, Lider oddziału w Warszawie

X