• Brak produktów w koszyku.

Serdecznie zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju spotkanie Mieszkaniczników w Warszawie. W tym miesiącu poruszymy niszowy, aczkolwiek jak się okazuje całkiem dochodowy temat " inwestowania w komórki lokatorskie" Siłą naszej organizacji jest dzielenie sie wiedzą, a gościem i prelegentem będzie długoletni  członek  Stowarzyszenia Sławek Czapliński.
Z wykształcenia ekonomista, z zawodu rzeczoznawca majątkowy, a z zamiłowania Mieszkanicznik i praktyk filozofii pozytywnego myślenia i osiągania sukcesu metodami propagowanymi m.in. przez Napoleona Hilla. Wcześniej zawodowo zajmował się rozwojem biznesu (business development) w branży IT m.in. dla Asseco SEE i Betacom. Jednak jak sam mówi całe korporacyjne życie marzył o własnej działalności i od lipca 2018r. prowadzi firmę zajmująca się wyceną nieruchomości, pośrednictwem w obrocie i zarządzaniem najmem.
Sławek już od 10 lat kupuje i wynajmuje nieruchomości. Najpierw lokale mieszkalne, później garaże, następnie komórki lokatorskie, które pozwalają mu generować dwucyfrowe stopy zwrotu.
Podczas swojej prezentacji opowie m.in. jak poprzez zastosowanie kilku prostych pomysłów marketingowych istotnie zwiększa rentowność swoich nieruchomości oraz jak pomimo tego, że nie zależało mu na maksymalizacji zysku osiąga praktycznie dwa razy większą rentowność niż rynek.


Miło nam również poinformować, że nowym Złotym Partnerem Stowarzyszenia i wrześniowego spotkania będzie Centrum IKEA dla firm, nasz partner przedstawi uczestnikom 15 minutową prezentację dotyczącą oferty dla członków Stowarzyszenia Mieszkanicznik.
Oprócz tego na naszym spotkaniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody dla osób które zarejestrują się minimum dzień wcześniej do godziny 12 w południe.
Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.
Miejsce:
SCSK Żurawia
ul. Żurawia 47
Sala znajduje się na parterze, po wejściu do budynku należy kierować się na prawo od recepcji

Agenda spotkania:
18.00-18.30 Rejestracja i networking
18.30-19.15 Bieżące sprawy Stowarzyszenia, losowanie nagrody, oraz dedykowana dla naszych członków oferta nowego partnera Stowarzyszenia Centrum IKEA dla firm.
19.15-19.30 Przerwa
19.15-20.45 Sławek Czapliński "Inwestowanie w komórki lokatorskie" - prezentacja i pytania
po. 20.45 networking  i dla zainteresowanych dalsza integracja
REJESTRACJA:
Przypominam, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu muszą wypełnić formularz rejestracyjny dostępny w linku poniżej.
https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/?page=CiviCRM&q=civicrm/event/info&reset=1&id=46

Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 50 PLN (opłata za spotkanie zostanie zaliczona na poczet opłaty wpisowej do Stowarzyszenia(opłata w przypadku zostania członkiem stowarzyszenia).
Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. W razie opłaty na miejscu w dniu spotkania koszt uczestnictwa wynosi 80 PLN. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona do ok. 120 osób, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.
Uwaga!!!
Wśród wszystkich osób, które do dnia  3 września do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.
REJESTRACJA  DLA  CZŁONKÓW:
Aby dokonać rejestracji jako członek Stowarzyszenia  należy uzyskać dostęp do konta, klikając w link:
https://crm.mieszkanicznik.org.pl/password-reset/
Następnie trzeba podać adres e-mail (ten sam, co przy rejestracji do Stowarzyszenia), na który zostanie wysłana instrukcja ustawiania hasła. Po ustawieniu nowego hasła, można logować się już bezpośrednio poprzez  stronę  https://crm.mieszkanicznik.org.pl/ podając swój adres email i ustanowione hasło. Ustawianie hasła działa tylko dla osób z ważną składką lub składką przeterminowaną ale nie dłużej niż rok. Zniżka naliczana jest tylko dla osób z ważną składką!
Jeśli pojawi się pojawi się problem z rejestracją skontakutj się z nami:
magda@mieszkanicznik.org.pl tel. 731-400-813
biuro@mieszkanicznik.org.pl  tel. 792-460-250


P.S. Uwaga, uwaga !!!  Transmisja  z  warszawskiego spotkania Mieszkaniczników.
Dla osób które z różnych powodów nie mogą być na spotkaniu w dniu 04.09.2018 przeprowadzimy również odpłatną transmisję na żywo ze spotkania.
Transmisja ze względu na koszty jej zorganizowania będzie odpłatna dla wszystkich, również członków Mieszkanicznika i tylko osoby, które dokonają opłaty otrzymają link z dostępem, koszt transmisji 40 PLN.
Osoby, które wykupią dostęp do transmisji LIVE otrzymają również nieograniczony czasowo dostęp do nagrania z transmisji!
Zainteresowane osoby mogą dokonać płatności poprzez link poniżej:
 LINK: TRANSMISJA
Masz pytania/uwagi dotyczące transmisji?
Napisz do nas: transmisje@mieszkanicznik.org.pl
Zapraszamy.
Pozdrawiam
Robert Kuliga
Lider oddziału w Warszawie

X