• Brak produktów w koszyku.

Witajcie,  

Zapraszam na kolejne, jedyne w swoim rodzaju spotkanie warszawskich Mieszkaniczników,  które odbędzie się we wtorek 3 października 2017  w sali konferencyjnej SCSK Żurawia, ul. Żurawia 47 (sala na parterze, po wejściu do budynku należy kierować się na prawo od recepcji).

W tym miesiącu gościć będziemy Justynę Broniecką-Klim, współwłaścicielkę firmy Redutax, firmy obsługującej ponad 170 przedsiębiorców, a także współautorkę książek: Vademecum prowadzenia spółki z o.o., Vademecum VAT. Pani Justyna omówi temat pt: "Inwestowanie w nieruchomości poprzez spółki z o.o."

W trakcie wykładu poruszymy m.in. zagadnienia:

- formy prawne dostępne przy inwestowaniu w nieruchomości

- kiedy działalność, a kiedy spółka

- najważniejsze różnice między działalnością gospodarczą i spółką z o.o.

- umowa spółki- jakie scenariusze dla wspólników powinna przewidzieć umowa spółki

- wady i zalety spółki z o.o.

- koszty prowadzania spółki i opodatkowanie

Uwaga, uwaga w tym miesiącu po raz pierwszy przeprowadzimy odpłatną transmisją video z wykładu Pani Justyny Bronieckiej- Klim. Transmisja ze względu na koszty jej zorganizowania  będzie odpłatna dla wszystkich, również członków Mieszkanicznika i tylko osoby, które dokonają opłaty otrzymają link z dostępem. Zainteresowane osoby mogą dokonać płatności poprzez link: LINK TRANSMISJA

Oprócz tego jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody dla osób które zarejestrują się dostatecznie wcześnie (info w tekście  poniżej)

"SCSK „Żurawia” znajduje się w biznesowym i finansowym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania głównych ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, 500 m od Dworca Centralnego. Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.

Agenda spotkania:

18.00-18.30 Rejestracja i networking

18.30-19.00 Bieżące sprawy Stowarzyszenia plus losowanie nagrody

19.00-19.15 przerwa

19.15-20.45 Justyna Broniecka- Klim - prezentacja

po. 20.45 networking  i dla zainteresowanych dalsza integracja

Przypominam, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 40 PLN przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego (opłata podlega zwrotowi w przypadku zostania członkiem stowarzyszenia). Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. W razie opłaty na miejscu w dniu spotkania koszt uczestnictwa wynosi 50 PLN. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona do ok. 120 osób, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

LINK- FORMULARZ REJESTRACYJNY

Uwaga!!!
Wśród wszystkich osób, które do dnia 2 października do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.

Pozdrawiam 
Robert Kuliga
Lider oddziału w Warszawie

X