• Brak produktów w koszyku.

Zapraszam serdecznie na kolejne comiesięczne spotkanie warszawskich Mieszkaniczników. Spotkanie odbędzie się tradycyjnie w pierwszy wtorek miesiąca, tzn. 7 marca 2017 w sali konferencyjnej SCSK Żurawia, ul. Żurawia 47 (sala na parterze, po wejściu do budynku należy kierować się na prawo od recepcji).

Zaciąganie kredytów oprócz korzyści w postaci choćby tzw. efektu dźwigni finansowej, może wiązać się także z potencjalnymi ryzykami o których również warto pamiętać. Co robić jeśli mamy problem z bieżącą spłatą kredytu, jak rozmawiać z bankiem, o czym pamiętać? Między innymi o tym porozmawiamy na najbliższym spotkaniu. Naszym gościem w tym miesiącu będzie Krzysztof Oppenheim, właściciel kancelarii zajmującej się doradztwem finansowym, który poprowadzi prezentację i dyskusję na temat „Czy warto spłacać kredyt? Czyli mniej znane oblicze i zaplecze instytucji finansowych”

Oprócz tego jak zwykle: najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody dla osób które zarejestrują się dostatecznie wcześnie (info w tekście poniżej)

"SCSK „Żurawia” znajduje się w biznesowym i finansowym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania głównych ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, 500 m od Dworca Centralnego.

Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.

Agenda spotkania wygląda następująco:
18.00-18.30 Rejestracja i networking
18.00-19.00 Bieżące sprawy Stowarzyszenia plus losowanie nagrody
19.00-19.15 przerwa
19.15-20.45 Krzysztof Oppenheim- prezentacja
po. 20.45 networking i dla zainteresowanych dalsza integracja

Przypominam, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 40 PLN przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego (opłata podlega zwrotowi w przypadku zostania członkiem stowarzyszenia). Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. W razie opłaty na miejscu w dniu spotkania koszt uczestnictwa wynosi 50 PLN. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

LINK- FORMULARZ REJESTRACYJNY

Uwaga!!! Wśród wszystkich osób, które do dnia 7 marca do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.

Pozdrawiam,
Robert Kuliga, Lider oddziału w Warszawie

X