• Brak produktów w koszyku.

Drodzy Mieszkanicznicy !

Zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie warszawskich Mieszkaniczników. Spotkanie odbędzie się we wtorek 7 października w naszej nowej sali - Sala konferencyjna SCSK Żurawia, ul. Żurawia 47

(sala na parterze, po wejściu do budynku należy kierować się naprawo od recepcji). "SCSK „Żurawia” znajduje się w biznesowym i finansowym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania głównych ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, 500 m od Dworca Centralnego.  Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.

W tym miesiącu zapraszamy Was na prezentację Pani Notariusz Ewy Winiczenko, która przedstawi nam zagadnienia związane z obrotem zajętymi przez komornika sądowego nieruchomościami (lub spółdzielczymi własnościowymi prawami do lokali). Przeprowadzona zostanie analiza zagrożeń związanych z nabyciem takich nieruchomości, czynności komorniczych, które mogą ułatwić lub utrudnić obrót, a także problemy związane z wykreśleniem ostrzeżenia o toczącej się egzekucji z księgi wieczystej oraz hipoteki zabezpieczającej wierzytelność, co do której toczy się postępowanie egzekucyjne. Zapoznamy się z wszelkimi skutkami zajęcia egzekucyjnego oraz dokumentami świadczącymi o zakończeniu postępowania egzekucyjnego.

Agenda spotkania wygląda następująco:

18.00-18.30  Rejestracja i networking

18.30-20.00  Ewa Winiczenko „Sprzedaż nieruchomości, a postępowanie egzekucyjne”

20.00-20.30 Networking

20.30-21.00  Bieżące sprawy Stowarzyszenia plus losowanie nagrody

Oprócz tego jak zwykle dodatkowe atrakcje czyli: najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody dla osób które zarejestrują się dostatecznie wcześnie.

Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 19.99 złotych przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

https://docs.google.com/forms/d/1vq6_PruHCZRXj_y1fx0VvfVrRMx1mMhTZ0-uhh-ojI8/viewform 

Uwaga!!!

Wśród wszystkich osób, które do dnia 6 października do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.

Pozdrawiam,

Anna Bryzek
Zastępca Lidera Oddziału Warszawskiego

 

 

X