• Brak produktów w koszyku.

Witajcie,
Zapraszam serdecznie na ostatnie w tym roku, mikołajkowo-świąteczne spotkanie warszawskich Mieszkaniczników. Spotkanie odbędzie się 6 grudnia 2016 w sali konferencyjnej SCSK Żurawia, ul. Żurawia 47 (sala na parterze, po wejściu do budynku należy kierować się na prawo od recepcji).

Naszym gościem w tym miesiącu będzie znany i lubiany Grzegorz Grabowski, ekspert od podatków oraz autor bloga wynajmistrz.pl

Grzegorz omówi temat Podatków od najmu w 2017 roku.
Dowiecie się między innymi:
Jak wybrać optymalną formę opodatkowania na 2017?
Jakie podstawowe kwestie trzeba zna , żeby nie popaść w konflikt z fiskusem w 2017 roku?
Jakich zmian w podatkach możemy spodziewać w 2017 roku?

Będzie również dyskusja o praktycznych problemach i przypadkach podatkowych warszawskich Mieszkaniczników, z możliwością zadawania wszelkich pytań o podatki w nieruchomościach oraz możliwość zapoznania się i zakupu nowego poradnika autorstwa Grzegorza poświęconego podatkom w najmie w 2017 roku. ,

Być może, na ile czas pozwoli będzie też okazja do dyskusji o tym, co nas czeka w podatkach w 2018 roku...

Oprócz tego jak zwykle: najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody dla osób które zarejestrują się dostatecznie wcześnie (info w tekście poniżej)

"SCSK „Żurawia” znajduje się w biznesowym i finansowym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania głównych ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, 500 m od Dworca Centralnego. Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.

Agenda spotkania wygląda następująco:
18.00-18.30 Rejestracja i networking
18.30-19.00 Bieżące sprawy Stowarzyszenia plus losowanie nagrody
19.00-21.00 Prezentacja- Grzegorz Grabowski
ok. 21.00 networking i dla zainteresowanych dalsza integracja w restauracji

Przypominam, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 40 złotych przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego (opłata podlega zwrotowi w przypadku zostania członkiem stowarzyszenia) Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym.
Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

LINK- FORMULARZ REJESTRACYJNY

Uwaga!!! Wśród wszystkich osób, które do dnia 6 grudnia do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.

Pozdrawiam,
Robert Kuliga, Lider oddziału w Warszawie

X