• Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy na kolejne, jedyne w swoim rodzaju spotkanie warszawskich Mieszkaniczników,  które odbędzie się tradycyjnie w pierwszy wtorek miesiąca, 7 listopada 2017  w sali konferencyjnej SCSK Żurawia, ul. Żurawia 47 (sala na parterze, po wejściu do budynku należy kierować się na prawo od recepcji).

Tym razem pochylimy się nad bardzo popularnym ostatnio tematem - PODNAJMEM.

Nie może Cię zabraknąć, jeśli ciekawi Cię jak:
- rozpocząć biznes związany z podnajmem - w jaki sposób pozyskać nieruchomość od właściciela?
- jak bezpiecznie wynająć mieszkanie?

Naszym prelegentem będzie Artur Kucharzyk - lider oddziału Stowarzyszenia w Rzeszowie.
Propagator wolności finansowej, lubiący niezależność i dalekie podróże. Absolwent Politechniki Rzeszowskiej, studiował także w Chinach. 
Już od dziecka chciał zostać biznesmenem i wiedział, że praca na etacie nie jest dla niego.
Na co dzień mieszka, prowadzi biznes i inwestuje w nieruchomości w Rzeszowie. Swoją przygodę z podnajmem nieruchomości rozpoczął w wakacje 2014 roku, będąc jeszcze studentem. Dodatkowy zastrzyk gotówki szybko przerodził się w jego sposób zarabiania na życie.  Od połowy 2015 roku prowadzi firmę Develocus zajmującą się podnajmem, zarządzaniem oraz inwestowaniem w nieruchomości: www.develocus.pl

Oprócz tego jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody dla osób które zarejestrują się dostatecznie wcześnie (info w tekście  poniżej)

"SCSK „Żurawia” znajduje się w biznesowym i finansowym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania głównych ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, 500 m od Dworca Centralnego. Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.

Agenda spotkania:

18.00-18.30 Rejestracja i networking

18.30-19.00 Bieżące sprawy plus losowanie nagrody

19.00-20.45 Artur Kucharzyk - prezentacja i pytania

20.45-21.30 Neworking

po. 21.30 i dla zainteresowanych dalsza integracja

Przypominam, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 40 PLN przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego (opłata podlega zwrotowi w przypadku zostania członkiem stowarzyszenia). Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. W razie opłaty na miejscu w dniu spotkania koszt uczestnictwa wynosi 50 PLN. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona do ok. 120 osób, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

LINK-  FORMULARZ REJESTRACYJNY

Uwaga!!!
Wśród wszystkich osób, które do dnia 6 listopada do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.

Pozdrawiam 
Robert Kuliga

Lider oddziału w Warszawie

X