• Brak produktów w koszyku.

Drodzy Mieszkanicznicy !

Zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie warszawskich Mieszkaniczników.
Spotkanie odbędzie się we wtorek 7 kwietnia w sali konferencyjnej SCSK Żurawia, ul. Żurawia 47 (sala na parterze, po wejściu do budynku należy kierować się na prawo od recepcji).

"SCSK „Żurawia” znajduje się w biznesowym i finansowym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania głównych ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, 500 m od Dworca Centralnego. Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.

W tym miesiącu naszym gościem będzie Kacper Kaczmarek, Mieszkanicznik i Lider wrocławskiego oddziału stowarzyszenia, specjalizujący się w wynajmie mieszkań na pokoje.
Kacper przedstawi prezentację pt."Optymalizacja najmu - podział mieszkań na pokoje jednoosobowe", podczas której poruszone zostaną m.in następujące zagadnienia:

-wady i zalety podziału mieszkania i najem na pokoje jednoosobowe
-przykłady z rynku wtórnego i pierwotnego - studium przypadków
-tutorial budowania ścianki działowej w systemie suchej zabudowy g-k
-ćwiczenia celem utrwalenia wiedzy

Oprócz tego jak zwykle dodatkowe atrakcje czyli: najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody dla osób które zarejestrują się dostatecznie wcześnie.

Agenda spotkania wygląda następująco:

18.00-18.30 Rejestracja i networking
18.30-19.00 Bieżące sprawy Stowarzyszenia plus losowanie nagrody
19.00-20.30 Kacper Kaczmarek- prezentacja
20.30-21.00 Networking i dla chętnych po spotkaniu dodatkowa integracja :)

Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 19.99 złotych przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona do 120 osób, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

https://docs.google.com/forms/d/1vq6_PruHCZRXj_y1fx0VvfVrRMx1mMhTZ0-uhh-ojI8/viewform

Uwaga!!!
Wśród wszystkich osób, które do dnia 7 kwietnia do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.

Pozdrawiam,
Robert Kuliga
Lider Oddziału Warszawskiego

X