• Brak produktów w koszyku.

Drodzy Mieszkanicznicy !

Przypominamy i zapraszamy wszystkich na ostatnie przed przerwą wakacyjną spotkanie warszawskich Mieszkaniczników. Spotkanie odbędzie się we wtorek 1 lipca w gościnnej i klimatycznej klubokawiarni „Znajomi Znajomych” przy ul. Wilczej 58 A (sala na pierwszym piętrze, po prawej) w godzinach 18.30-21.00. Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.

Mapa dojazdu: http://www.znajomiznajomych.waw.pl/kontakt-2/

W tym miesiącu zapraszamy Was na spotkanie oraz prezentację, którą poprowadzi Notariusz Marek Rudziński. Poruszane będą m.in. tematy: skutki par. 777 kpc, nadanie klauzuli wykonalności aktu notarialnego, czy lepsze odstąpienie od umowy sprzedaży czy nadawanie wykonalności, co znaczy rękojmia wiary publicznej księgi wieczystej. Pan Notariusz omówi również inne tematy interesujące uczestników spotkania.

Oprócz tego jak zwykle dodatkowe atrakcje czyli: najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody dla osób które zarejestrują się dostatecznie wcześnie. Zatem nie zapomnijcie i już dzisiaj wpiszcie datę  1 lipca do swojego kalendarza.

Agenda spotkania wygląda następująco:

18.00-18.30  Rejestracja i networking

18.40-20.15  Notariusz Marek Rudziński

20.15-20.30  Networking

20.30-21.00  Bieżące sprawy Stowarzyszenia, ogłoszenia plus losowanie nagrody

21.00-             Wakacyjne piwko i integracja dla chętnych J

Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 19.99 złotych przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona do 60 osób, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

https://docs.google.com/forms/d/1vq6_PruHCZRXj_y1fx0VvfVrRMx1mMhTZ0-uhh-ojI8/viewform

Uwaga!!!

Wśród wszystkich osób, które do dnia 1 lipca do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.

Pozdrawiam,
Robert Kuliga Lider Oddziału Warszawa

X