0
  • Brak produktów w koszyku.

Drodzy Mieszkanicznicy,

W związku z trwającymi przygotowaniami do uruchomienia Sądu Arbitrażowego "Mieszkanicznika", poszukujemy na terenie całej Polski, jak również za granicą, osób zainteresowanych objęciem funkcji arbitrów.
Myślę, że jest to bardzo fajna oferta dla wszystkich Mieszkaniczników, ale szczególnie dla osób w jakiś sposób ściślej związanych z branżą nieruchomości np. rzeczoznawcy, radcy prawni, zarządcy, inspektorzy nadzorów, biegli itd. Arbitrami mogą zostać również osoby nie będące członkami stowarzyszenia.

Na Listę Arbitrów mogą zostać wpisane osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, będące nieskazitelnego charakteru, korzystające w pełni z praw publicznych i posiadające kwalifikacje przydatne dla pełnienia funkcji arbitra.

Funkcje arbitrów będą pełnione odpłatnie i za każdą rozstrzyganą sprawę arbiter będzie otrzymywał wynagrodzenie.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 kwietnia. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie krótkiej notki biograficzej wraz z informacją na temat doświadczenia i kwalifikacji przydatnych do objęcia tego typu funkcji.

Uruchomienie tego projektu powinno być dla nas wszystkich szczególnie ważne. Dzięki sądowi będziemy mogli sporne sprawy rozstrzygać szybciej, taniej i jako świadomi obywatele brać w ten sposób sprawy w nasze ręce, nie czekając na orzeczenia często opieszałych Sądów Powszechych. Sąd Arbitrażowy będzie również kolejnym elementem budującym znaczenie naszej organizacji na rynku i istotną korzyścią zachęcającą kolejne osoby do przyłączenia się do naszego stowarzyszenia.

Dodatkowe pytania proszę kierować na adres rkuliga@mieszkanicznik.org.pl

Pozdrawiam,
Robert Kuliga
Wiceprezes Zarządu
Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem "Mieszkanicznik"

Oceń ten wpis
X