• Brak produktów w koszyku.

Witajcie!
Zapraszamy na powakacyjne spotkanie warszawskich Mieszkaniczników.
Spotkanie odbędzie się tradycyjnie w pierwszy wtorek miesiąca, czyli 6 września 2016 w sali konferencyjnej SCSK Żurawia, ul. Żurawia 47 (sala na parterze, po wejściu do budynku należy kierować się na prawo od recepcji).

W tym miesiącu w cyklu „Spotkania z ekspertem” zapraszamy na prezentację, którą przedstawi Ronald Szczepankiewicz z firmy RM zajmującej się niezależnym doradztwem kredytowym. Ronald jest autorem bardzo ciekawej książki pt. "Tajna broń kredytobiorcy - kredyt hipoteczny od A do Z" dostępnej w naszym internetowym sklepiku https://mieszkanicznik.org.pl/sklep/tajna-bron-kredytobiorcy/, jest również praktykującym inwestorem w nieruchomości na wynajem. 

Nasz gość opowie m.in. o tym, jak w praktyce kupić 10 nieruchomości posiłkując się kredytem hipotecznym i zminimalizować przy tym wkład własny. Przedstawi również raport z bieżącej sytuacji na rynku kredytów hipotecznych.

Miło nam poinformować, że partnerem spotkania został Bank Pekao S.A. Bank będzie miał na spotkaniu swoje stanowisko z pracownikami banku, którzy przybliżą nam specjalną ofertę na działalność gospodarczą zarówno rachunków firmowych jak i finansowania kredytowego.

Oprócz tego jak zwykle dodatkowe atrakcje czyli: najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody dla osób które zarejestrują się dostatecznie wcześnie.

"SCSK „Żurawia” znajduje się w biznesowym i finansowym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania głównych ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, 500 m od Dworca Centralnego.

Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.

Agenda spotkania wygląda następująco:
18.00-18.30 Rejestracja i networking
18.30-19.00 Bieżące sprawy Stowarzyszenia plus losowanie nagrody
19.00-20.30 Prezentacja- Ronald Szczepankiewicz
od 20.30 networking i dla zainteresowanych dalsza integracja w restauracji Natu (ul. Nowogrodzka 20)

Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 40 złotych przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego (opłata podlega zwrotowi w przypadku zostania członkiem stowarzyszenia) Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

LINK- FORMULARZ REJESTRACYJNY

Uwaga!!!
Wśród wszystkich osób, które do dnia 6 września do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.

Pozdrawiam,
Robert Kuliga Lider oddziału w Warszawie

X