• Brak produktów w koszyku.

Drodzy Mieszkanicznicy !

Przypominamy i zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie warszawskich Mieszkaniczników. Spotkanie odbędzie się we wtorek 3 czerwca w gościnnej i klimatycznej klubokawiarni „Znajomi Znajomych” przy ul. Wilczej 58 A (sala na pierwszym piętrze, po prawej) w godzinach 18.30-21.00. Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.

Mapa dojazdu: http://www.znajomiznajomych.waw.pl/kontakt-2/

W tym miesiącu zapraszamy Was na prezentację Piotra Gaczyńskiego z firmy Accommodo, www.accommodo.pl, która zajmuje się wynajmem krótkoterminowym apartamentów w Warszawie. Piotr przybliży nam zasady prowadzenia tego tupu działalności i opowie w jaki sposób najem krótkoterminowy będąc alternatywą dla pokoi hotelowych może zapewnić nam inwestorom wyższą rentowność z inwestycji w porównaniu do najmu długoterminowego.

 

Oprócz tego jak zwykle dodatkowe atrakcje czyli: najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków oraz jak zawsze losowanie nagrody dla osób które zarejestrują się dostatecznie wcześnie. Zatem nie zapomnijcie i już dzisiaj wpiszcie datę  3 czerwca do swojego kalendarza.

 

Agenda spotkania wygląda następująco:

18.00-18.30  Rejestracja i networking

18.30-19.45  Piotr Gaczyński „Najem krótkoterminowy”

19.45- 20.15 Networking

20.15-21.00  Bieżące sprawy Stowarzyszenia plus losowanie nagrody

 

Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 19.99 złotych przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona do 70 osób, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

https://docs.google.com/forms/d/1vq6_PruHCZRXj_y1fx0VvfVrRMx1mMhTZ0-uhh-ojI8/viewform 

Uwaga!!!

Wśród wszystkich osób, które do dnia 2 czerwca do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.

Pozdrawiam,

Robert Kuliga

 

 

 

X