• Brak produktów w koszyku.

Cześć Mieszkanicznicy,   
Święta, Święta i po Świętach, a my zapraszamy na kolejne jedyne w swoim rodzaju spotkanie Mieszkaniczników w Warszawie, już  w przyszły wtorek, 10 kwietnia 2018  w sali konferencyjnej SCSK Żurawia, ul. Żurawia 47 (sala na parterze, po wejściu do budynku należy kierować się na prawo od recepcji).
W tym miesiącu poruszymy temat inwestowania w pokoje i apartamenty hotelowe zwane również condohotelami. Naszym gościem i prelegentem  będzie MACIEJ SZATKOWSKIZałożyciel Spółdzielni Właścicieli "Blue Marine Mielno", która od 2014 roku prowadzi 164 apartamentowy ośrodek "Blue Marine Mielno"(www.bluemarine.pl). Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, od 23 lat aktywnie zajmujący się sprzedażą i marketingiem oraz doradztwem w branży FMCG, a od 13 lat inwestycjami w nieruchomości prywatne i komercyjne
W roku 2014 Maciej stanął na czele spółdzielni, której członkowie przejęli wykupione lokale od upadającego dewelopera i postanowili zorganizować się w Spółdzielnię ? czyli podmiot prawny, który w ich imieniu miał prowadził działalność hotelową w przejętych od dewelopera apartamentach. Maciej opowie o tym jak bezpiecznie inwestować w tego typu aktywa, czy warto organizować się w formule spółdzielni. Dowiecie się również jakie są blaski i cienie oraz potencjalne pułapki w tego typu inwestycjach na które należy zwrócić uwagę.
Oprócz tego na naszym spotkaniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody dla osób które zarejestrują się dostatecznie wcześnie (info w tekście poniżej).
"SCSK ?Żurawia? znajduje się w biznesowym i finansowym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania głównych ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, 500 m od Dworca Centralnego. Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.
Agenda spotkania:
18.00-18.30     Rejestracja i networking
18.30-19.15     Bieżące sprawy Stowarzyszenia plus losowanie nagrody
19.15-19.30     Przerwa
19.30-20.45     Maciej Szatkowski - prezentacja i pytania
po. 20.45         networking  i dla zainteresowanych dalsza integracja
Przypominam, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 40 PLN przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego (opłata podlega zwrotowi w przypadku zostania członkiem stowarzyszenia). Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. W razie opłaty na miejscu w dniu spotkania koszt uczestnictwa wynosi 70 PLN. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona do ok. 120 osób, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.
LINK: FORMULARZ REJESTRACYJNY
Uwaga!!!
Wśród wszystkich osób, które do dnia 9 kwietnia do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.

P.S.
Uwaga, uwaga !!!  Transmisja  z  warszawskiego spotkania Mieszkaniczników.
Dla osób które z różnych powodów nie mogą być na spotkaniu w dniu 10.04.2018 przeprowadzimy również odpłatną transmisję na żywo ze spotkania.
Transmisja ze względu na koszty jej zorganizowania będzie odpłatna dla wszystkich, również członków Mieszkanicznika i tylko osoby, które dokonają opłaty otrzymają link z dostępem, koszt transmisji 40 PLN.
Osoby, które się zarejestrują otrzymają również dostęp do nagrania.
Zainteresowane osoby mogą dokonać płatności poprzez link poniżej:
LINK: TRANSMISJA
Masz pytania? Napisz do nas: transmisje@mieszkanicznik.org.pl
Zapraszamy.
 Pozdrawiam 
Robert Kuliga

Lider oddziału w Warszawie

X