• Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy serdecznie na styczniowe spotkanie warszawskich Mieszkaniczników. Spotkanie odbędzie się 10 stycznia 2017 w sali konferencyjnej SCSK Żurawia, ul. Żurawia 47 (sala na parterze, po wejściu do budynku należy kierować się na prawo od recepcji).

W tym miesiącu poruszymy kilka tematów:

1. Robert Kuliga, Jacek Kusiak- podsumujemy ostatnie 12 miesięcy rozwoju stowarzyszenia i oddziału warszawskiego, porozmawiamy o wyzwaniach, kierunkach rozwoju i tematach które według Was powinniśmy poruszyć w rozpoczynającym się Nowym Roku.

2. Ronald Szczepankiewicz, omówi aktualną sytuację na rynku kredytów hipotecznych, przedstawi bieżącą ofertę banków dla osób fizycznych, oraz wchodzące w życie i planowane na rok 2017 zmiany prawne dotyczące kredytów hipotecznych.

3. Hania Milewska-Wilk przybliży nam temat współpracy z zarządcami nieruchomości i spółdzielniami. Omówi również nowe inicjatywy i planowane zmiany na rynku najmu w 2017, które obecnie są konsultowane przy udziale Stowarzyszenia Mieszkanicznik.

Oprócz tego jak zwykle: najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody dla osób które zarejestrują się dostatecznie wcześnie (info w tekście poniżej)

"SCSK „Żurawia” znajduje się w biznesowym i finansowym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania głównych ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, 500 m od Dworca Centralnego.

Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.

Agenda spotkania wygląda następująco:
18.00-18.30 Rejestracja i networking
18.30-19.15 Prezentacja Robert Kuliga, Jacek Kusiak
19.15-19.30 Przerwa
19.30-20.00 Prezentacja Ronald Szczepankiewicz
20.00- 20.30 Prezentacja Hanna Milewska- Wilk
ok. 20.30 networking i dla zainteresowanych dalsza integracja w restauracji

Przypominam, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 40 PLN przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego (opłata podlega zwrotowi w przypadku zostania członkiem stowarzyszenia w ciągu 24 h) Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

LINK- FORMULARZ REJESTRACYJNY

Uwaga!!! Wśród wszystkich osób, które do dnia 10 stycznia do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.

Pozdrawiam,
Robert Kuliga Lider oddziału w Warszawie

X