0
  • Brak produktów w koszyku.

Z ogromną przyjemnością zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejne spotkanie Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Lublinie.

Spotykamy się 1 września (czwartek) o godz. 18:00 w biurze nieruchomości MHOUSE ul. Grottgera 7/1. Tym razem porozmawiamy na temat flipping'u (kupno i szybka odsprzedaż w celu zarobienia zakładanej sumy pieniędzy).

Będzie nas prowadził Mariusz Nenckarski, którego będziemy mieli przyjemność gościć. Mariusz jest osobą z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości oraz w branży finansowej. Zmęczony korporacją i tak powszechnym „wyścigiem szczurów”, wraz ze wspólniczką postanowił stworzyć miejsce, gdzie na własnych zasadach realizuje i rozwija swoje marzenia i pasje. Opowie nam swoją historię, motywy działania, opisze przykłady najciekawszych case'ów.

Agenda:
18:00 – networking i rejestracja uczestników
18:15 – powitanie, informacje oraz sprawy dot. Stowarzyszenia Mieszkanicznik
18:30 – prelekcja
19:30 – networking
20:00 – after

Formularz rejestracyjny: >>> TUTAJ <<<

Opłata za uczestnictwo: Członkowie Stowarzyszenia z opłaconą składką - 0 PLN. Pozostali (Członkowie bez ważnej składki, nie-członkowie, goście) - 20 PLN.
Ważne: Opłata za uczestnictwo może zostać zaliczona na poczet składki członkowskiej, jeśli zarejestrujesz się jako członek Stowarzyszenia Mieszkanicznik w przeciągu 24 godzin od spotkania.

>>> FACEBOOK

P.S.
Porozmawiamy o zbliżającym się dużymi krokami VIII Kongresie w Łodzi

Zapraszamy!

Damian Mąka Lider oddziału w Lublinie
tel. 504 139 665

Oceń ten wpis
X