• Brak produktów w koszyku.

A po wakacjach... :), zapraszamy na kolejne, jedyne w swoim rodzaju spotkanie warszawskich Mieszkaniczników, które odbędzie się tradycyjnie w pierwszy wtorek miesiąca, 5 września 2017 w sali konferencyjnej SCSK Żurawia, ul. Żurawia 47 (sala na parterze, po wejściu do budynku należy kierować się na prawo od recepcji).

Czy kupowanie zadłużonych mieszkań może być opłacalne, czy można zajmować się tym w sposób etyczny, jak znaleźć takie mieszkanie, o tym między innymi porozmawiamy w tym miesiącu. Naszym gościem będzie osoba związana z Mieszkanicznikem od wielu lat, Sebastian Pawul - Przedsiębiorca, Inwestor, Właściciel Firmy Konsultingowej, Agencji Obrotu Nieruchomościami oraz wspólnik Kancelarii Prawnej. Sebastian prowadzi także efektywny mentoring pod marką Real Estate Master (www.realestatemaster.pl) dla osób zamierzających inwestować w nieruchomości. Oficjalna strona Sebastiana: www.sebastianpawul.pl

Tematem spotkania będzie „SKUP ZADŁUŻONYCH MIESZKAŃ"

W trakcie wykładu Sebastian przedstawi najważniejsze zagadnienia dotyczące tematyki związanej z zarabianiem na handlu zadłużonymi mieszkaniami powie m.in. o tym jak:
- znaleźć tanie zadłużone mieszkanie
- w jaki sposób je kupić
- w jaki sposób wyprostować jego stan prawny
- jakie pułapki na Was czekają oraz jak ich uniknąć
- dlaczego w tej formie inwestowania można zarobić więcej i szybciej

Oprócz tego jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody dla osób które zarejestrują się dostatecznie wcześnie (info w tekście poniżej)

"SCSK „Żurawia” znajduje się w biznesowym i finansowym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania głównych ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, 500 m od Dworca Centralnego.

Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.

Agenda spotkania:
18.00-18.30 Rejestracja i networking
18.30-19.00 Bieżące sprawy Stowarzyszenia plus losowanie nagrody
19.00-19.15 Społeczne Agencje Najmu (prezentacja idei)
19.15-19.30 Przerwa
19.30-21.00 Sebastian Pawul - prezentacja i pytania
po. 21.00 networking i dla zainteresowanych dalsza integracja

Przypominam, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 40 PLN przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego (opłata podlega zwrotowi w przypadku zostania członkiem stowarzyszenia). Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. W razie opłaty na miejscu w dniu spotkania koszt uczestnictwa wynosi 50 PLN. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona do ok. 120 osób, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

LINK- FORMULARZ REJESTRACYJNY

Uwaga!!! Wśród wszystkich osób, które do dnia 4 września do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.

Pozdrawiam
Robert Kuliga, Lider oddziału w Warszawie

X