• Brak produktów w koszyku.

Drodzy Mieszkanicznicy !

Podobno jedną z dwóch rzeczy nieuniknionych w życiu są podatki, ale czy muszą być tak wysokie? Jeśli Ty też zastanawiasz się nad tym, jak mądrze rozliczać się z urzędem skarbowym, aby w Twojej kieszeni inwestora pozostała jak największa kwota na przyszłe inwestycje, zapraszamy na październikową prezentację o podatkach.

Zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie warszawskich Mieszkaniczników. Spotkanie odbędzie się we wtorek 6 października w naszej nowej sali - Sala konferencyjna SCSK Żurawia, ul. Żurawia 47 (sala na parterze, po wejściu do budynku należy kierować się na prawo od recepcji). "SCSK „Żurawia” znajduje się w biznesowym i finansowym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania głównych ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, 500 m od Dworca Centralnego.  Rejestracja i networking rozpocznie się o godz. 18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.

W tym miesiącu naszym gościem będzie Marek Golec, który razem z Grzegorzem Grabowskim (ekspert stowarzyszenia do spraw podatków) prowadzi biuro rachunkowe Wynajmistrz.pl. Marek Golec jestem absolwentem ekonomii i finansów międzynarodowych uczelni Université Paris 13 we Francji. Po powrocie do Polski pracował w działach księgowych międzynarodowych firm, dokształcając się równolegle poprzez uczęszczanie na kursy do Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Jest pasjonatem inwestowania w nieruchomości i przedsiębiorczości.

Podczas tegorocznej sesji o podatkach nasz prelegent poruszy następujące tematy:
- Ryczałt, a skala podatkowa
- Wartość początkowa i amortyzacja
- Wynajem nieruchomości, a VAT
- Wystawianie faktur w najmie
- Kasa fiskalna w najmie

Agenda spotkania:
18.00-18.30 Rejestracja i networking
18.30-19.00 Bieżące sprawy Stowarzyszenia plus losowanie nagrody
19.00-20.30 Marek Golec  – Optymalizacja podatkowa 2016
20.30-21.00 Networking 

Oprócz tego jak zwykle dodatkowe atrakcje czyli: najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody dla osób, które zarejestrują się dostatecznie wcześnie.

Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 30 złotych przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona do 70 osób, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Uwaga!!!
Wśród wszystkich osób, które do dnia 5 października do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.

Pozdrawiam,
Anna Bryzek
Zastępca Lidera Oddziału Warszawskiego

X