• Brak produktów w koszyku.

Drodzy Mieszkanicznicy !

Czy napotkaliście kiedyś sytuację, w której najemca przestał Wam płacić, a gdy wybraliście się do wynajmowanego mieszkania zastaliście je kompletnie zrujnowanym? A może zadzwoniła do Was sąsiadka informując, że do Waszego lokalu próbuje dostać się policja lub straż pożarna? O mniej lub bardziej ekstremalnych sytuacjach słyszała większość z nas, ale zbyt często zastanawiamy się nad zapobieganiem już po fakcie. W tym miesiącu nasz prelegent Katarzyna Gąsowska powie nam zarówno jak zapobiegać tym sytuacjom oraz przedstawi przykłady jak można sobie z nimi poradzić jeśli już one wystąpią.

Wszystkich zainteresowanych poszerzeniem własnej wiedzy z zakresu sprawnego zarządzania najmem zapraszamy na kolejne spotkanie warszawskich Mieszkaniczników. Spotkanie odbędzie się we wtorek 5 maja 2015 w sali konferencyjnej SCSK Żurawia, ul. Żurawia 47 (sala na parterze, po wejściu do budynku należy kierować się na prawo od recepcji). "SCSK „Żurawia” znajduje się w biznesowym i finansowym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania głównych ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, 500 m od Dworca Centralnego. Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.

Katarzyna Gąsowska. Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Od 20 lat związana z rynkiem nieruchomości. Jest licencjonowanym zarządcą nieruchomościami. Od początku zaangażowana w tworzenie Stowarzyszenia Mieszkanicznik oraz wykładowca kongresów. Prowadzi firmę zajmującą się zarządzaniem najmem Home Rent. Wykładowca Akadmii Atrium 21. Jest właścicielką kilku nieruchomości na wynajem.

Zakres prezentacji:
- W jakim stopniu możliwe jest przygotowanie nieruchomości  do wynajmu;
- Jakie są Wasze obowiązki względem najemcy i jakie obowiązki najemca ma wobec Was
- Czy kontrola najemców ma sens;
- Jak szczegółowe powinny być dokumenty i co z nimi wszystkimi robić
- Czy można przygotować się do sytuacji awaryjnych i ekstremalnych
- Omówienie przykładów sytuacji awaryjnych i ekstremalnych;

Agenda spotkania:
18.00-18.30 Rejestracja i networking
18.30-19.00 Bieżące sprawy Stowarzyszenia plus losowanie nagrody
19.00-20.30 Katarzyna Gąsowska - Sprawne zarządzanie najmem oszczędzi Twój czas i pieniądze
20.30-21.00 Networking

Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 19.99 złotych przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Uwaga!!! Wśród wszystkich osób, które do dnia 5 maja do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.

Pozdrawiam,
Anna Bryzek Zastępca Lidera oddziału warszawskiego

X