• Brak produktów w koszyku.

Szanowni Mieszkanicznicy !

Zapraszamy na marcowe spotkanie warszawskiego oddziału. Spotkanie odbędzie się, tradycyjnie w pierwszy wtorek miesiąca, czyli 1 marca 2016 w sali konferencyjnej SCSK Żurawia, ul. Żurawia 47 (sala na parterze, po wejściu do budynku należy kierować się na prawo od recepcji).

"SCSK „Żurawia” znajduje się w biznesowym i finansowym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania głównych ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, 500 m od Dworca Centralnego. Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.

W tym miesiącu prelegentami będą Mieszkanicznicy z warszawskiego oddziału stowarzyszenia, którzy przedstawią swoje przykładowe inwestycje i podzielą się z nami praktycznymi doświadczeniami. Mateusz Krajewski opowie o inwestycyjnym zakupie mieszkania i jego podziale na dwa mniejsze, Tomasz Filipkowski opisze, jak dwukrotnie zwiększył powierzchnię użytkową w jednym ze swoich lokali wykorzystywanym do świadczenia usług zakwaterowania oraz Beata Suchodolska, która opowie o inwestycji w dwie kawalerki w prawobrzeżnej części Warszawy. Oczywiście w razie dodatkowych zgłoszeń oraz możliwości czasowych posłuchamy również doświadczeń innych Mieszkaniczników. Spotkanie będzie zatem świetną okazją do dyskusji oraz pogłębienia swojej wiedzy o warszawskim i może nie tylko rynku nieruchomości inwestycyjnych.

 Agenda spotkania wygląda następująco:
18.00-18.30 Rejestracja i networking
18.30-19.00 Bieżące sprawy Stowarzyszenia plus losowanie nagrody
19.00-20.30 Prezentacje i dyskusja
20.30-21.00 Networking

od 21.00 dla zainteresowanych dalsza integracja w restauracji Natu (ul. Nowogrodzka 20)

Oprócz tego jak zwykle dodatkowo: aktualności Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości i ogłoszenia członkowskie.

Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 40 złotych przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

LINK- FORMULARZ REJESTRACYJNY

Uwaga!!!
Wśród wszystkich osób, które do dnia 1 marca do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy ciekawą nagrodę.

Serdecznie wszystkich zapraszam,
Robert Kuliga

Lider oddziału w Warszawie

X