• Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy na styczniowe spotkanie warszawskich Mieszkaniczników. Spotkanie, z powodu jeszcze trwającego okresu świątecznego, odbędzie się wyjątkowo w drugi wtorek miesiąca, czyli 12 stycznia w sali konferencyjnej SCSK Żurawia, ul. Żurawia 47 (sala na parterze, po wejściu do budynku należy kierować się na prawo od recepcji).

"SCSK „Żurawia” znajduje się w biznesowym i finansowym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania głównych ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, 500 m od Dworca Centralnego. Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.

W tym miesiącu naszym gościem będzie Tomasz Burcon fotograf z 27-letnim doświadczeniem. Tomek przedstawi prezentację pt: „Jak zrobić profesjonalne zdjęcia nieruchomości aby ją korzystnie sprzedać lub wynająć"

Szkolony przez fotografów National Geographic ma za sobą publikacje w NG Traveler, Newsweek i najnowszej książce Magdy Gessler "101 najlepszych restauracji i hoteli w Polsce". Specjalizuje się w fotografii nieruchomości, jedzenia, reklamowej, bezcieniowej (packshot), ślubnej, 3D, panoramach sferycznych oraz krótkich filmach reklamowych. Od 1997 prowadzi firmę InfoServe obecnie Infivo zajmującą się projektowaniem i utrzymywaniem stron www, sklepów internetowych i systemów. www.tomaszburcon.com FB: https://www.facebook.com/TomaszBurconPhotography?ref=hl.

Zakres prezentacji:
Podstawowe zasady przy fotografowaniu nieruchomości, które musisz znać.
Jak za pomocą zdjęć szybko i korzystnie wynająć lub sprzedać mieszkanie.
Najczęściej popełniane błędy i jak ich uniknąć.
Przykłady zdjęć "przed" i "po".
Praktyczne techniki i triki, które może zastosować każdy.
Jak sprawić żeby wnętrze wyglądało na przestronne nie wprowadzając nikogo w błąd.
Jeden suwak, którym uzyskasz czyste, żywe i naturalne kolory zamiast nienaturalnie rażących.
Jeden program, który zrobi wszystko, co potrzebujesz, aby uzyskać więcej niż profesjonalne zdjęcie.
Czy da się zrobić dobre zdjęcie zwykłym aparatem.

Agenda spotkania wygląda następująco:
18.00-18.30 Rejestracja i networking
18.30-19.00 Bieżące sprawy Stowarzyszenia plus losowanie nagrody
19.00-20.30 Prezentacja- Tomasz Burcon
20.30-21.00 Networking
od 21.00 dla zainteresowanych dalsza integracja w restauracji Natu (ul. Nowogrodzka 20)

Oprócz tego jak zwykle dodatkowo: aktualności Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości, ogłoszenia członkowskie.

Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 40 złotych przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

LINK- FORMULARZ REJESTRACYJNY

Uwaga!!! Wśród wszystkich osób, które do dnia 12 stycznia do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.

Pozdrawiam,
Robert Kuliga, Lider oddziału w Warszawie

X