• Brak produktów w koszyku.

Mieszkanicznicy z Warszawy i okolic spotkali się po krótkiej wakacyjnej przerwie w sali konferencyjnej na Żurawiej. Gościem i prelegentem był Ronald Szczepankiewicz z RMKredyty, który w bardzo zorganizowany sposób przedstawił nam praktyczną wiedzę na temat kredytów hipotecznych, możliwości ich wykorzystania do inwestowania w nieruchomości, niezbędnego do tego planowania i istotnych w procesach decyzyjnych szczegółów. Nasz ekspert uwzględnił kredyty i pożyczki hipoteczne, różne uwzględniane przez banki źródła dochodów, również kredyty hipoteczne przy działalności gospodarczej, zagadnienia związane z hipoteką łączona na nieruchomościach, a pytania z sali na zakończenie prezentacji i tak pokazały, jak wiele elementów zawsze składa się na cały proces zakupu mieszkania na kredyt.

Sporo informacji z prezentacji można było od razu potwierdzić u pracowników PEKAO SA, również obecnych na spotkaniu, i w zakresie kredytów hipotecznych dla osób fizycznych, i kredytów inwestycyjnych dla działalności gospodarczej. Ronald podkreślał również podczas prezentacji rolę współpracy ze specjalistami, szczególnie jeśli – tak jak w tytule jego prezentacji – chcemy inwestować na większą skalę.

Obecni na spotkaniu jak zawsze mogli skorzystać z doświadczeń innych Mieszkaniczników – pojawiły się pytania o zmianę przeznaczenia lokali i zgłosiło się kilku praktyków, o korzystanie z usług i ocenę wiarygodności firm, pojawiły się również oferty inwestycyjne, usługowe i inne związane z mieszkaniami na wynajem. Współpraca przeniosła się po 21 do restauracji Natu, gdzie kontynuowano dyskusje o standardzie wyposażenia pokoi dla studentów, dostępu do informacji publicznej w zakresie cen nieruchomości, wynikach reprezentacji Polski w badmintonie na Igrzyskach w Rio i zapewne jeszcze kilku innych tematach.

Zapraszamy na kolejne wtorkowe spotkanie – zaraz po Targach Mieszkaniowi w pierwszy weekend października.

X