• Brak produktów w koszyku.

Drodzy Mieszkanicznicy !

Zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie warszawskich Mieszkaniczników. Spotkanie odbędzie się we wtorek 3 marca w sali konferencyjnej SCSK Żurawia, ul. Żurawia 47 (sala na parterze, po wejściu do budynku należy kierować się na prawo od recepcji). "SCSK „Żurawia” znajduje się w biznesowym i finansowym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania głównych ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, 500 m od Dworca Centralnego.

Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.

W tym miesiącu naszym gościem będzie Paweł Czerwiński, Mieszkanicznik i inwestor specjalizujący się w wyszukiwaniu okazji inwestycyjnych. Paweł opowie o sposobach negocjacji, technologiach informatycznych automatyzujących procesy wyszukiwania nieruchomości oraz pokaże przykłady wyszukanych mieszkań na wynajem jak i na szybką sprzedaż. Opowie również o swoich przygodach z licytacji komorniczych i przetargów spółdzielni mieszkaniowych.

Prezentacja Pawła zainteresuje zwłaszcza osoby które:
- zaczynają swoją przygodę z inwestycjami w nieruchomości
- nie wiedzą na co zwrócić uwagę oraz jak szukać prawdziwych okazji
- już inwestują, ale chcą poszerzyć swoją wiedzę

Oprócz tego jak zwykle dodatkowe atrakcje czyli: najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody dla osób które zarejestrują się dostatecznie wcześnie.

Agenda spotkania wygląda następująco:
18.00-18.30 Rejestracja i networking
18.30-19.00 Bieżące sprawy Stowarzyszenia plus losowanie nagrody
19.00-20.30 Paweł Czerwiński- prezentacja
20.30-21.00 Networking i dla chętnych integracja

Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 19.99 złotych przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona do 70 osób, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Uwaga!!! Wśród wszystkich osób, które do dnia 3 marca do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.

Pozdrawiam,
Robert Kuliga Lider Oddziału Warszawskiego

X