• Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy na czerwcowe spotkanie warszawskich Mieszkaniczników. Spotkanie odbędzie się tradycyjnie w pierwszy wtorek miesiąca, czyli 7 czerwca w sali konferencyjnej SCSK Żurawia, ul. Żurawia 47 (sala na parterze, po wejściu do budynku należy kierować się na prawo od recepcji).

W tym miesiącu w cyklu „Spotkania z ekspertem” zapraszamy Was na prezentację, którą poprowadzi Notariusz Marek Rudziński. Temat prezentacji "Aspekty formalno-prawne obrotu nieruchomościami" z uwzględnieniem ostatnich zmian prawnych w tym temacie. Pan Notariusz omówi również inne tematy i odpowie na dodatkowe pytania interesujące uczestników spotkania.

Oprócz tego jak zwykle dodatkowe atrakcje czyli: najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody dla osób które zarejestrują się dostatecznie wcześnie. Zatem nie zapomnijcie i już dzisiaj wpiszcie datę 7 czerwca do swojego kalendarza.

"SCSK „Żurawia” znajduje się w biznesowym i finansowym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania głównych ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, 500 m od Dworca Centralnego. Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.

Agenda spotkania wygląda następująco:
18.00-18.30 Rejestracja i networking
18.30-19.00 Bieżące sprawy Stowarzyszenia plus losowanie nagrody
19.00-20.30 Prezentacja- Marek Rudziński
od 20.30 networking i dla zainteresowanych dalsza integracja w restauracji Natu (ul. Nowogrodzka 20)

Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 40 złotych przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

LINK- FORMULARZ REJESTRACYJNY

Uwaga!!! Wśród wszystkich osób, które do dnia 7 czerwca do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.

Pozdrawiam,
Robert Kuliga
Lider Oddziału w Warszawie

X