• Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie ... tym razem nietypowo . Spotkanie odbędzie się w sobotę 7 marca w godzinach 9.00-19.30 w budynku Dom Kultury "Bakara" przy ul. Różana 4-6, 53-227 Wrocław.  Zobacz: Mapa dojazdu

W tym miesiącu zapraszamy Was na Dzień Przedsiębiorczości, którego głównym organizatorem jest Klub ASBIRO Wrocław oraz Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości Wrocław.

Będzie to cały dzień chłonięcia wiedzy. Prelegentami będą:

Sławomir Sikora
Przedsiębiorca, pierwowzór Stefana - bohatera filmu Dług Krzysztofa Krauzego i autor dwóch książek autobiograficznych. W latach 90 był ofiarą wymuszeń, pobić i zastraszeń. W 2005 roku został ułaskawiony przez prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego z wyroku za współudział w podwójnym morderstwie swoich oprawców. Obecnie wspiera między innymi magazyn eurogospodarka.eu i fecwis.org.

Katarzyna Stachurska-Rexha
Właścicielka biura nieruchomości 'Ale domy' .
Katarzyna specjalizuje się głownie w sprzedaży mieszkań z rynku wtórnego. Ukończyła studia podyplomowe z zarządzania nieruchomościami oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Zwolenniczka umów na wyłączność i home stagingu. Prywatnie miłośniczka Internetu, szkoleń, fanka gier komputerowych, zapalona podróżniczka i optymistka zaprogramowana na sukces.

Zbigniew Dzideczek
Przedsiębiorca. Praktyk gospodarczy specjalizujący się w restrukturyzacjach przedsiębiorstw i negocjacjach. Członek zarządu i/lub dyrektor w takich firmach jak Huta Stalowa Wola, Ursus, CIECH , PZL Mielec , współzałożyciel Instytutu GEBO. Międzynarodowe doświadczenie zdobył w pracy w przedstawicielstwach handlowych Huty Stalowa Wola i PHZ Bumar w Północnej Afryce. Z powodzeniem prowadził i finalizował wielomilionowe negocjacje handlowe na rynkach Chin, Pakistanu, Maroka, RPA i Brazylii. Pasjonat afrykańskich kultur, dobrej kuchni i nart.

Artur Kaźmierczak
Wspólnik Sławka Muturiego, który jest Prezesem Zarządu Mzuri Investments Sp z o.o., która pomaga inwestorom budować portfele mieszkań na wynajem i Mzuri CFI1 Sp z o.o - pierwszej w Polsce firmy inwestowania grupowego w nieruchomości, a także Członkiem Zarządu Mzuri Sp. z o.o., która jest liderem polskiego rynku zarządzania mieszkaniami na wynajem, opiekując się tysiącem nieruchomosci w blisko dwudziestu miastach Polski. Artur jest także współwłaścicielem Grupy Mzuri. Artur Kaźmierczak jest również członkiem Rady Nadzorczej notowanej na GPW spółki KBJ S.A. Prywatnie Artur jest mężem i ojcem. Zapalony wędkarz, miłośnik podróży i kuchni.

Jan C. Orleański i członkowie JCI
Prezydent JCI Wrocław - wrocławskiego oddziału międzynarodowej organizacji młodych przedsiębiorców i liderów Junior Chamber International. Działacz organizacji pozarządowych, filozof, koordynator projektów, przedsiębiorca, instruktor żeglarstwa. Współwłaściciel firmy Webera tworzącej strony internetowe i grafiki komputerowe.

Agenda spotkania marcowego wygląda następująco:
9:00 - Rejestracja
9:30 - Networking i poczęstunek kawowy
10:00 - Rozpoczęcie serii prelekcji

(o szczegółach będziemy informować na bieżąco podczas eventu)
20:00 - Zakończenie Eventu

Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. (Ułatwia nam to BARDZO organizację spotkania). W związku z tym że tym razem jesteśmy gośćmi Klubu ASBIRO poniżej jest link do zakupu biletów na spotkanie. Zainteresowanych przybyciem proszę o rejestrację ale też obligatoryjnie o zakup biletu na http://asbirowroclaw.evenea.pl/
link do rejestracji na spotkanie marcowe (7.03.2015 - sobota): REJESTRACJA  
LINK DO ZAKUPU BILETU .. bilet standard cena 39zł.. http://asbirowroclaw.evenea.pl/ 

Pozdrawiam,
Kacper Kaczmarek Lider o.Wrocław Stowarzyszenia Mieszkanicznik
Expert d/s architektury Stowarzyszenia Mieszkanicznik
T. 664 703 553

X