• Brak produktów w koszyku.

Mieszkanicznicy !

Witajcie w Nowym Roku. Zapraszamy wszystkich na styczniowe spotkanie warszawskich Mieszkaniczników. Spotkanie odbędzie się we wtorek 13 stycznia w sali konferencyjnej SCSK Żurawia, ul. Żurawia 47 (sala na parterze, po wejściu do budynku należy kierować się na prawo od recepcji).

"SCSK „Żurawia” znajduje się w biznesowym i finansowym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania głównych ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, 500 m od Dworca Centralnego. Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.

Pierwsze noworoczne spotkanie poświęcimy w dużej mierze tematowi Sądu Arbitrażowego, który w najbliższym czasie stowarzyszenie planuje uruchomić, jako kolejną istotną i wymierną korzyść dla naszych członków. Wszyscy wiemy jak w naszym kraju funkcjonują sądy, sprawy ciągną się latami, ich prowadzenie jest bardzo kosztowne, a szanse na wyroki satysfakcjonujące obie strony niewielkie. Jest jednak alternatywa, która są mediacje i sądownictwo polubowne, pozwalają one na rozstrzyganie różnego typu sporów szybciej i taniej m.in. takich dotyczących najemców czy firm remontowych. Dlatego też na spotkanie zaprosiliśmy Panią Sylwię Staniszewską- Lisiak radczynię prawną z kancelarii Goźlińska, Staszewska-Lisiak i Wspólnicy, Sp. k., która w swojej prezentacji pt: „Sądownictwo arbitrażowe a sądownictwo powszechne”, omówi zasady ich funkcjonowania, istotne różnice i zalety. Zapraszamy Was szczególnie serdecznie na to spotkanie, chcemy uzyskać waszą opinie na temat uruchomienia sądu arbitrażowego, oraz waszych oczekiwań i propozycji w tym temacie.

Agenda spotkania wygląda następująco:
18.00-18.30 Rejestracja i networking
18.30-19.00 Bieżące sprawy Stowarzyszenia plus losowanie nagrody
19.00-20.30 Sylwia Staniszewska- Lisiak -prezentacja
2
0.30-21.00 Networking i integracja

Oprócz tego jak zwykle dodatkowo: aktualności Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości, ogłoszenia członkowskie.

Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 19.99 złotych przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Uwaga!!!

Wśród wszystkich osób, które do dnia 13 stycznia do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.

Pozdrawiam,

Robert Kuliga
Lider oddziału warszawskiego

X