• Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy na majowe spotkanie warszawskich Mieszkaniczników. Spotkanie z powodu długiego weekendu tym razem odbędzie się w drugi wtorek miesiąca, czyli 10 maja w sali konferencyjnej SCSK Żurawia, ul. Żurawia 47 (sala na parterze, po wejściu do budynku należy kierować się na prawo od recepcji).

"SCSK „Żurawia” znajduje się w biznesowym i finansowym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania głównych ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, 500 m od Dworca Centralnego. Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.

W tym miesiącu mamy temat, który powinien szczególnie zainteresować Mieszkaniczników szukających dodatkowych możliwości zarabiania na nieruchomościach, lub alternatywnych źródeł finansowania swoich nowych inwestycji pod wynajem. Naszym gościem i prelegentem będzie MARIUSZ NENCKARSKI z Lublińskiego oddziału Mieszkanicznika. Mariusz oprócz inwestowania w mieszkania na wynajem specjalizuje się w tzw. flipach, czyli remontach i sprzedaży wyremontowanych mieszkań. Robi to od wielu lat poprzez powołaną w tym celu spółkę Open Business Sp. z o.o., www.obusiness.pl

Podczas prezentacji dowiecie się m.in:
- Jakie są najważniejsze elementy pozwalające skutecznie działać na tym rynku
- Jaki zakres kompetencji i wiedzy jest potrzebny
- Jak przeprowadzić analizę lokalnego rynku pod kontem robienia tzw. flipów
- Omówione zostaną konkretne przykłady zrealizowanych przez Mariusza inwestycji

Agenda spotkania wygląda następująco:
18.00-18.30 Rejestracja i networking
18.30-19.00 Bieżące sprawy Stowarzyszenia plus losowanie nagrody
19.00-21.00 Prezentacja- Mariusz Nenckarski
od 21.00 dla zainteresowanych dalsza integracja w restauracji Natu (ul. Nowogrodzka 20)

Oprócz tego jak zwykle dodatkowo: aktualności Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości, ogłoszenia członkowskie.

Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 40 złotych przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

LINK- FORMULARZ REJESTRACYJNY

Uwaga!!!
Wśród wszystkich osób, które do dnia 10 maja do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę. Do zobaczenia :)

Pozdrawiam,
Robert Kuliga
Lider oddziału w Warszawie

X