• Brak produktów w koszyku.

We wtorek 8 września 2015 roku po wakacyjnej przerwie odbyło się pierwsze w nowym roku szkolnym spotkanie Warszawskiego Oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik.  W tym miesiącu naszym gościem był Arkadiusz Czuba, broker ubezpieczeniowy z kilkunastoletnim doświadczeniem, obecnie prowadzący kancelarię A. Czuba & Wspólnicy.

Podczas prezentacji Arek przedstawił nam tajniki umowy ubezpieczenia oraz wtajemniczył nas w długo oczekiwaną ofertę ubezpieczenia nieruchomości szytą na miarę Mieszkanicznika. Nasz prelegent wyjaśniał nam zawiłości umów ubezpieczeniowych z uwzględnieniem następujących punktów:
- jak dobrać ubezpieczenie, aby nie przepłacać, jednak żeby jednocześnie spełniało ono nasze potrzeby,
- czy są na rynku produkty ubezpieczeń mieszkań na wynajem i jak się zabezpieczyć na wypadek odmowy wypłaty odszkodowania, ze względu na fakt wynajmowania nieruchomości,
- na co zwrócić uwagę ubezpieczając nieruchomość na wynajem i co takie ubezpieczenie mieszkania powinno zawierać.

Arkowi dziękujemy za wyczerpującą prezentację i merytoryczne odpowiedzi na nasze pytania.
Uczestnikom spotkania, którzy zarejestrowali się przez formularz i pozostawili e-mail wysłaliśmy prezentację ze spotkania.

Wszystkich Mieszkaniczników aktualnych i przyszłych już dzisiaj zapraszamy na kolejne spotkanie, które tradycyjnie odbędzie się w pierwszy wtorek miesiąca, czyli 6 października 2015. Szczegóły już wkrótce.

 Pozdrawiam,
Anna Bryzek Zastępca Lidera oddziału w Warszawie

X