• Brak produktów w koszyku.

Serdecznie zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju spotkanie w Warszawie, tradycyjnie w pierwszy wtorek miesiąca, 6 lutego 2018  w sali konferencyjnej SCSK Żurawia, ul. Żurawia 47 (sala na parterze, po wejściu do budynku należy kierować się na prawo od recepcji).

W tym miesiącu gościć będziemy Waldemara Kochanka z Poznania, który podzieli się z nami swoją praktyczną wiedzą na temat wynajmu średnioterminowego i opowie o zakupie hotelu pracowniczego.

Waldemar inwestuje w nieruchomości od 2012 roku. Rozpoczął od zakupu kawalerki na wynajem, ale nieruchomości tak zawróciły mu w głowie, że stały się pasją, którą codziennie realizuje. Obecnie przeprowadza transakcje typu flip, czyli kup-wyremontuj-sprzedaj, a w ubiegłym roku nabył też hotel pracowniczy, który ma działać w modelu wynajmu średnioterminowego. Od  2014 r. jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Mieszkanicznik, a od stycznia 2017  pełni obowiązki Lidera Oddziału w Poznaniu.

Niektóre zagadnienia, jakie będą poruszone na prezentacji:

  • Co to jest wynajem średnioterminowy i dlaczego warto się nim zainteresować?
  • Jakie obiekty najlepiej nadają się do prowadzenia wynajmu średnioterminowego?
  • Jaka jest grupa docelowa, gdzie ją znaleźć i jak do niej dotrzeć?
  • Jaki model zarządzania i obsługi sprawdza się najlepiej w tym przypadku?
  • Co może pójść nie tak i jak się przed tym zabezpieczyć?
  • Jak to wygląda na liczbach na przykładzie hotelu pracowniczego?
  • Czy warto i czy opłaca się wynajmować pracownikom sezonowym/na kontraktach?
  • Jakie problemy i ryzyka generuje zarządzanie niewielkim hotelem pracowniczym?
  • Co decyduje o powodzeniu w wynajmie średnioterminowym?

Oprócz tego na naszym spotkaniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody dla osób które zarejestrują się dostatecznie wcześnie (info w tekście  poniżej)

"SCSK „Żurawia” znajduje się w biznesowym i finansowym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania głównych ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, 500 m od Dworca Centralnego. Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.

Agenda spotkania:

18.00-18.30 Rejestracja i networking

18.30-19.00 Bieżące sprawy Stowarzyszenia plus losowanie nagrody

19.00-19.15 Przerwa

19.15-20.45 Waldemar Kochanek - prezentacja i pytania

po. 20.45 networking  i dla zainteresowanych dalsza integracja

Przypominam, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 40 PLN przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego (opłata podlega zwrotowi w przypadku zostania członkiem stowarzyszenia). Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. W razie opłaty na miejscu w dniu spotkania koszt uczestnictwa wynosi 70 PLN. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona do ok. 120 osób, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

LINK: FORMULARZ REJESTRACYJNY

Uwaga!!!
Wśród wszystkich osób, które do dnia 5 lutego do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.

P.S.

Uwaga, uwaga !!!  Transmisja  z  warszawskiego spotkania Mieszkaniczników.

Dla osób które z różnych powodów nie mogą być na spotkaniu w dniu 06.02.2017 przeprowadzimy również odpłatną transmisję na żywo z wykładu Waldemara Kochanka pt: " Wynajem średnioterminowy i zakup hotelu pracowniczego "od godziny 19:15 do 20:45

Transmisja ze względu na koszty jej zorganizowania będzie odpłatna dla wszystkich, również członków Mieszkanicznika i tylko osoby, które dokonają opłaty otrzymają link z dostępem.

Osoby, które się zarejestrują otrzymają również dostęp do nagrania.

Zainteresowane osoby mogą dokonać płatności poprzez link:

 

LINK: TRANSMISJA

 

Masz pytania? Napisz do nas: transmisje@mieszkanicznik.org.pl

Zapraszamy.

 

Pozdrawiam
Robert Kuliga

Lider oddziału w Warszawie

 

 

 

 

 

 

 

X