• Brak produktów w koszyku.

Drodzy Mieszkanicznicy !

Zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie warszawskich Mieszkaniczników.
Spotkanie odbędzie się we wtorek 4 listopada w sali konferencyjnej SCSK Żurawia, ul. Żurawia 47 (sala na parterze, po wejściu do budynku należy kierować się na prawo od recepcji).

"SCSK „Żurawia” znajduje się w biznesowym i finansowym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania głównych ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, 500 m od Dworca Centralnego. Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.

W tym miesiącu spotkanie z kolejnym praktykiem rynku nieruchomości, tym razem zapraszamy Was na prezentację Macieja Sztomberskiego, inwestora z Piaseczna. Maciej, opowie m.in o swoich doświadczeniach z nieruchomościami wielolokalowymi. Dowiecie się również czy powiat piaseczyński może być dobrą inwestycją pod wynajem i atrakcyjną cenowo alternatywą dla rynku warszawskiego.

Agenda spotkania wygląda następująco:

18.00-18.30 Rejestracja i networking
18.30-20.00 Maciej Sztomberski -prezentacja
20.00-20.30 Networking
20.30-21.00 Bieżące sprawy Stowarzyszenia plus losowanie nagrody

Oprócz tego jak zwykle dodatkowe atrakcje czyli: najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody dla osób które zarejestrują się dostatecznie wcześnie.

Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 19.99 złotych przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona do 70 osób, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Uwaga!!!
Wśród wszystkich osób, które do dnia 3 listopada do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.

Pozdrawiam,
Anna Bryzek
Zastępca Lidera Oddziału Warszawskiego

X