0
  • Brak produktów w koszyku.

Witajcie,

Przypominamy Wam o cyklicznym  spotkaniu Warszawskich Mieszkaniczników.

Najbliższe spotkanie odbędzie się już w przyszły wtorek 3 grudnia 2013 w restauracji „Znajomi Znajomych” przy ul. Wilczej 58 A (sala na pierwszym piętrze, po prawej) w godzinach 18.30-21.00.

Mapa dojazdu

W związku ze zbliżającym się nowym rokiem podatkowym 2014, grudniowe spotkanie poświęcimy w dużej mierze kwestiom opodatkowania przychodów z najmu.

Naszym gościem i prelegentem będzie Grzegorz Grabowski, ekspert stowarzyszenia i autor poradnika pt. „Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami”.

Grzegorz omówi temat „Opodatkowanie najmu w 2014 roku - podstawy optymalizacji” i odpowie na pytania związane z kwestiami podatku od najmu.

Spotkania Mieszkaniczników to również jedyna okazja do rozmów i networkingu z praktykami rynku nieruchomości, więc już dzisiaj wpiszcie datę spotkania  do swojego kalendarza.

Agenda spotkania:

18.00-18.30 Rejestracja i networking

18.30-20.00 Grzegorz Grabowski, „Opodatkownie najmu w 2014 roku - podstawy optymalizacji”

20.00-20.30 Networking

20.30-21.00  Bieżące sprawy Członków i Stowarzyszenia.

Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 19.99 złotych przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym.

https://docs.google.com/forms/d/1vq6_PruHCZRXj_y1fx0VvfVrRMx1mMhTZ0-uhh-ojI8/viewform 

Uwaga!!!

Wśród wszystkich osób, które do dnia 2 grudnia do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę w postaci książki Sławka Muturi pt.  "Wolność finansowa"

Serdecznie Zapraszamy.

Pozdrawiam,
Robert Kuliga

Oceń ten wpis
X