0
  • Brak produktów w koszyku.

Drodzy Mieszkanicznicy!

Zapraszamy Was na kolejne warszawskie  spotkanie. Już we wtorek - 4 lutego w restauracji „Znajomi Znajomych” przy ul. Wilczej 58 A (sala na pierwszym piętrze, po prawej) w godzinach 18.30-20.30. Rejestracja i networking rozpocznie się o godz. 18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.

Mapa dojazdu

W lutym mamy dla Was kolejnego praktyka związanego z nieruchomościami. Jako Mieszkanicznicy powinniśmy zwracać szczególną uwagę na bezpieczeństwo obrotu prawnego kupowanych i sprzedawanych przez nas nieruchomości. Dlatego też na lutowym spotkaniu gościć będziemy Panią Notariusz Martę Józefinę Kolbusz, która odpowie na Wasze pytania związane m.in. z prawnymi aspektami obrotu nieruchomościami, umowami najmu okazjonalnego i nie tylko.

Agenda spotkania wygląda następująco:

18.00-18.30  Rejestracja i networking

18.30-19.30  Bieżące sprawy Członków i Stowarzyszenia.

19.30-20.00 Networking

20.00-20.30  Marta Józefina Kolbusz „Sesja pytań do notariusza”

Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 19.99 złotych przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona do 70 osób, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

-link do formularza rejestracyjnego- 

Uwaga!!!

Wśród wszystkich osób, które do dnia 3 lutego do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.

Serdecznie Zapraszamy.
Pozdrawiam,
Robert Kuliga

Oceń ten wpis
X