0
  • Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy Was na kolejne spotkanie, które odbędzie się zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią 7 maja w restauracji „Znajomi Znajomych” przy ul. Wilczej 58 A (sala na pierwszym piętrze, po prawej) w godzinach 18.30-21.00. Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, prezentacja rozpocznie się o godz. 18.30.

Mapa dojazdu

Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 19.99 złotych przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym

Formularz rejestracyjny

Na nasze majowe spotkanie przygotowaliśmy dla Was kilka interesujących i praktycznych tematów. Nasi goście i prelegenci to Ekspert Stowarzyszenia ds. kredytów hipotecznych Łukasz Włodarczyk z firmy Credit Partners oraz po raz pierwszy Michał Szafrański, praktykujący Mieszkanicznik i autor bloga jak oszczędzać pieniądze.pl

Agenda spotkania wygląda następująco:

18.00- 18.30 Rejestracja i networking

18.30- 19.15 ŁUKASZ WŁODARCZYK

1. Planowana zmiana Rekomendacji S, czyli jak wkrótce zmieni się sposób obliczania dostępnej nam kwoty kredytu.

2.  Bieżąca Informacja w kwestii  obecnie dostępnych kredytów hipotecznych oraz  akceptowania przez banki dochodów z najmu.

19.15- 19.45 Networking

19.45- 21.00 MICHAŁ SZAFRAŃSKI-  Jak można zarobić kilkadziesiąt tysięcy w 2,5 miesiąca, czyli mieszkanie jako inwestycja krótkoterminowa, na przykładzie z życia wziętym.

Serdecznie Zapraszamy i życzymy Wam udanego długiego weekendu 🙂

Oceń ten wpis
X