0
  • Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy Was na kolejne nasze spotkanie, które odbędzie się 5 lutego w restauracji „Znajomi Znajomych” przy ul. Wilczej 58 A (sala na pierwszym piętrze, po prawej) w godzinach 18.00-20.30.

Mapa dojazdu

Istnieje wiele możliwych strategii inwestowania w nieruchomości na wynajem. Czy warto zatem wyspecjalizować się i trzymać się jednej strategii inwestowania, czy lepiej może stosować różne strategie równocześnie? Jakie czynniki mogą mieć wpływ na wybór strategii inwestowania? Na te i inne pytania związane z tematem postaramy się odpowiedzieć podczas naszego lutowego spotkania.

Naszym gościem będzie Sławek Muturi- Prezes Stowarzyszenia Mieszkanicznik, autor książek oraz bloga www.fridomia.pl. Sławek opowie nam o jego strategii inwestowania w nieruchomości, wieloletnich doświadczeniach z tym związanych, a także o planach Stowarzyszenia Mieszkanicznik na rok 2013.

Porozmawiamy również o ubezpieczeniach nieruchomości na wynajem. O tym, jaki zakres ubezpieczenia jest najbardziej optymalny w przypadku nieruchomości na wynajem opowie Elżbieta Szymańska z agencji ubezpieczeniowej OPERON.

Serdecznie Zapraszamy.

Pozdrawiam,
Robert Kuliga – Lider warszawskiego oddziału

Oceń ten wpis
X