0
  • Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy na czerwcowe spotkanie na żywo!, które odbędzie się w czwartek, 10.06.2021. Będzie inspirująco!

Prelekcja obejmować będzie inwestowanie w nieruchomości, a konkretniej pokazanie różnic pomiędzy flipowaniem, a dewelopowaniem.

Czy lepiej robić kolejny flip? czy rozpocząć mały projekt deweloperski? Plusy i minusy flipów oraz projektów deweloperskich obejmujące również aspekty formalno-prawne, podatkowe, próg wejścia i wymagany kapitał, sposoby liczenia rentowności i czas trwania inwestycji.

Oczywiście będzie czas na pytania i kazusy.

Prelegent

Radosław Musiał - Związany z rynkiem nieruchomości od 2005 roku zaczynając jako pośrednik i zarządca nieruchomości. Dziś czynnie działający deweloper. Rozwija również karierę naukową. Tematem jego pracy magisterskiej na wydziale prawa była wchodząca w życie ustawa deweloperska. Aktualnie przygotowujący rozprawę doktorską w dziedzinie nauk prawnych również związaną z nieruchomościami, postępowaniem administracyjnym w procesie realizacji projektów deweloperskich. Właściciel firmy MUSIAŁ Group obsługującej kompleksowo aspekty związane ze sprzedażą, najmem, zarządzaniem i inwestycjami. Ponadto jest twórcą Biura Deweloperskiego obsługującego inwestorów i inwestycje deweloperskie, a także współwłaścicielem kilku spółek deweloperskich. Na co dzień odpowiedzialny za obsługę deweloperów, inwestycji, doradztwo prawne, inwestycyjne na rynku nieruchomości oraz regulacje stanów prawnych i podatkowych nieruchomości.

 

jest partnerem lokalnym krakowskiego oddziału.

 

Oprócz tego na naszym spotkaniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie. Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.17.30, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.00.

Agenda spotkania:

17.30-18.00 Rejestracja i networking
18.00-18.15 Bieżące sprawy Stowarzyszenia
18.15-20.45 Gość specjalny - Radosław Musiał
20.45-21.00 Podsumowanie
po. 21.00 networking i dla zainteresowanych dalsza integracja w hotelu Galaxy.

Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp w cenie 25 zł, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 100 PLN przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego (opłata w kwocie 50 zł podlega zwrotowi w przypadku zostania członkiem Stowarzyszenia).
Link do płatności jest zawarty w formularzu rejestracyjnym.

W razie opłaty na miejscu w dniu spotkania koszt uczestnictwa wynosi członkowie 50 PLN, nieczłonkowie 150 PLN. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona do ok. 80 osób, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

REJESTRACJA NA SPOTKANIE:

Osoby spoza stowarzyszenia http://bit.ly/krakówCzerwiec

MIEJSCE:

Hotel GALAXY
Gęsia 22A
31-535 Kraków

 

Zapraszamy

Józef Kajta, Krzysztof Madej
Liderzy oddziału w Krakowie
krakow@mieszkanicznik.org.pl

 

FAQ:
Czy muszę być członkiem Stowarzyszenia aby na nie przyjść?
Nie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem oraz nieruchomościami.

Interesuje się nieruchomościami ale własnych nie mam jeszcze, czy to miejsce jest dla mnie?
Oczywiście! W Stowarzyszeniu chętnie dzielimy się swoją wiedzą, każdy z nas kiedyś zaczynał i stawiał pierwsze kroki - zapraszamy serdecznie.

Dlaczego spotkania są biletowane?
Dzięki rejestracji możemy przewidzieć również ilość osób na spotkaniu. Koszty ze sprzedaży biletów - są to koszty przede wszystkim logistyczne.

Jestem zaawansowanym inwestorem, czy to miejsce dla mnie?
Na spotkaniu duży nacisk kładziemy na wiedzę jak i na networking! Wiec to miejsce będzie idealne dla Ciebie aby pozyskać nowe kontakty biznesowe. Poza tym dyskusja z innymi inwestorami i wymiana doświadczeń - zawsze jest bezcenna!

Co zrobić po spotkaniu?
Upewnij się, że zapisałeś sobie datę kolejnego spotkania. Polub nasz fan page: Mieszkanicznik Kraków - tam będziesz na bieżąco informowany o tym co się dzieję. Do osób od których dostałeś wizytówki odezwij się w ciągu 48 godzin, dzięki temu zapamiętają Cię. Na kolejne spotkanie zaproś znajomych - im większa społeczność tym więcej możliwości.

 

Oceń ten wpis
X