• Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy na kwietniowe spotkanie warszawskich Mieszkaniczników. Spotkanie odbędzie się w pierwszy wtorek miesiąca, czyli 5 kwietnia w sali konferencyjnej SCSK Żurawia, ul. Żurawia 47 (sala na parterze, po wejściu do budynku należy kierować się na prawo od recepcji).

"SCSK „Żurawia” znajduje się w biznesowym i finansowym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania głównych ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, 500 m od Dworca Centralnego. Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.

W tym miesiącu w cyklu „Niezbędnik Mieszkanicznika” mamy temat, który powinien zainteresować zarówno początkujących, jak i tych realizujących lub planujących realizację bardziej ambitnych projektów inwestycyjnych. Naszym gościem i prelegentem  będzie Pani Joanna Gąsiorowska-Filipczuk, kierownik III Oddziału Terenowego Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Warszawie. Pani Joanna, która sama także inwestuje w nieruchomości, na konkretnym przykładzie nadbudowy kamienicy w Warszawie przybliży nam procedury formalno- prawne związane z realizacją tego typu przedsięwzięć. Będzie to również wyjątkowa okazja dla uczestników spotkania aby dowiedzieć się czym właściwie zajmuje się PING, oraz jakie są jego główne zadania i kompetencje. Lista kompetencji tego organu jest bowiem bardzo długa i należą do nich np. nadzór nad: prawidłowością prowadzenia robót budowlanych i przestrzeganiem przepisów prawa budowlanego, utrzymaniem obiektów budowlanych, wydawaniem decyzji związanych z obiektami budowlanymi, prowadzeniem postępowań i kontroli administracyjnych.

Agenda spotkania wygląda następująco:

18.00-18.30 Rejestracja i networking
18.30-19.00 Bieżące sprawy Stowarzyszenia plus losowanie nagrody
19.00-21.00 Prezentacja- Joanna Gąsiorowska-Filipczuk
od 21.00 dla zainteresowanych dalsza integracja w restauracji Natu  (ul. Nowogrodzka 20)

Oprócz tego jak zwykle dodatkowo: aktualności Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości, ogłoszenia członkowskie.

Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 40 złotych przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

LINK- FORMULARZ REJESTRACYJNY

Uwaga!!!
Wśród wszystkich osób, które do dnia 5 kwietnia do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.

Pozdrawiam,
Robert Kuliga

Lider oddziału w Warszawie

 

X