0
  • Brak produktów w koszyku.
Zapraszamy Was na cykliczne warszawskie spotkanie. Już we wtorek - 4 marca w restauracji "Znajomi Znajomych" przy ul. Wilczej 58 A (sala na pierwszym piętrze, po prawej) w godzinach 18.30-20.30. Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.
 
W marcu mamy dla Was kolejnego praktyka związanego z nieruchomościami. Jako Mieszkanicznicy powinniśmy zwracać szczególną uwagę na bezpieczeństwo obrotu prawnego kupowanych i sprzedawanych przez nas nieruchomości. Dlatego też na marcowym spotkaniu gościć będziemy, zapowiadaną już na luty Panią Notariusz Martę Józefinę Kolbusz, która odpowie na Wasze pytania związane m.in. z prawnymi aspektami obrotu nieruchomościami, umowami najmu okazjonalnego i nie tylko. Pierwotnie spotkanie to było zaplanowane na luty, ale niestety z powodu choroby Pani Notariusz nie doszło wtedy do skutku.
 
Oprócz tego podyskutujemy nad istotnymi elementami umowy najmu, prezentację i dyskusję na ten temat poprowadzi Jacek Kusiak.

*Agenda spotkania wygląda następująco:*

18.00- 18.30 Rejestracja i networking
18.30- 19.30 Marta Józefina Kolbusz "Sesja pytań do notariusza"
19.30- 20.00 Networking
20.00- 20.30 Umowa najmu - Jacek Kusiak
20.30- 21.00 Bieżące sprawy Stowarzyszenia plus losowanie nagrody

Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 19.99 złotych przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona do 70 osób, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.
 
 

*Uwaga!!!*

Wśród wszystkich osób, które do dnia 3 marca do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.

Serdecznie Zapraszamy.
Pozdrawiam,
Robert Kuliga

Oceń ten wpis
X