0
  • Brak produktów w koszyku.

Cześć Mieszkanicznicy !

Zapraszamy wszystkich na ostatnie w tym roku spotkanie warszawskich Mieszkaniczników. Spotkanie odbędzie się we wtorek 2 grudnia w sali konferencyjnej SCSK Żurawia, ul. Żurawia 47 (sala na parterze, po wejściu do budynku należy kierować się na prawo od recepcji).

"SCSK „Żurawia” znajduje się w biznesowym i finansowym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania głównych ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, 500 m od Dworca Centralnego. Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.

Grudzień, czyli święta już za rogiem :-), spotykamy się zatem już trochę świątecznie. Tym razem zapraszamy na prezentację Ryszarda Jaszczyńskiego, podwarszawskiego Mieszkanicznika, autora wydanej niedawno książki „Droga do zamożności”, który przedstawi prezentację zatytułowaną "DLACZEGO INWESTUJEMY W NIERUCHOMOŚCI W PROCESIE BUDOWANIA ZAMOŻNOŚĆI”

Ryszard będzie mówił m.in. o:

- ochronie zgromadzonego kapitału poprzez zakup nieruchomości pod wynajem,
wyjaśnienie kluczowej roli, jaką pełnią nieruchomości pod wynajem w procesie budowania wolności finansowej.

- pokazanie na przykładzie rzeczywistej nieruchomości na Mokotowie, jak na przestrzeni 22 lat zmieniła się jej cena w złotówkach i w złocie,

- pokazanie na przykładzie USA (brak takich danych o rynku polskim), jak można zwielokrotnić osiągane dochody z nieruchomości, poprzez "timing.

Agenda spotkania wygląda następująco:

18.00-18.30 Rejestracja i networking
18.30-19.00 Bieżące sprawy Stowarzyszenia plus losowanie specjalnej świątecznej nagrody
19.00-20.15 Ryszard Jaszczyński -prezentacja
20.15-21.00 Networking i poczęstunek

Oprócz tego jak zwykle dodatkowo: podsumowanie kongresu i aktualności Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości, ogłoszenia członkowskie plus możliwość zakupu książki Ryszarda w specjalnej promocyjnej cenie.

Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 19.99 złotych przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Uwaga!!!
Wśród wszystkich osób, które do dnia 2 grudnia do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.

Pozdrawiam,
Robert Kuliga
Lider oddziału warszawskiego

Oceń ten wpis
X