• Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy na kolejne wyjątkowe spotkanie warszawskiego Mieszkanicznika, spotykamy się już we wtorek 10 listopada 2020 godz. 18.30
Listopadowe spotkanie w związku z ograniczeniami pandemicznymi będzie miało formułę online.
Prelegenatami tym razem będą nasi członkowie, a tematem przewodnim będą „Historie Mieszkaniczników, czyli nasze drogi w nieruchomościach”

Podczas krótkich prezentacji nasi członkowie podzielą się z Wami swoimi historiami, doświadczeniami, wiedzą, a także tym jak odnajdują się w obecnej rzeczywistości.

Mam nadzieję, że będzie to też dobra okazja, aby porozmawiać – zrobić burzę mózgów, co i jak możemy robić obecnie, także w ramach Stowarzyszenia, aby sobie nawzajem pomagać i aby nadchodzący rok był dla nas wszystkich dobrym rokiem, a przysłowiowa szklanka była pomimo wszystko dalej przynajmniej do połowy pełna J

Spotkanie będzie miało charakter interaktywny, wykorzystamy do tego narzędzie w postaci Google Meet, dzięki czemu wszyscy uczestnicy będą się mogli zobaczyć i porozmawiać.

Nasze Stowarzyszenie to wyjątkowa społeczność ludzi pozytywnie nakręconych do życia. Wierzę, że wykorzystamy także obecną sytuację i formułę online, aby stworzyć coś ciekawego a przy okazji pomocnego dla nas wszystkich.

Agenda spotkania:
  • 18.30-18.45 Networking
  • 18.45-19.00 Bieżące sprawy Stowarzyszenia, losowanie nagrody, ogłoszenia i informacje członków.
  • 19.00-20.30 Historie Mieszkaniczników: Iwona Błaszczak, Dorota Florczyk, Tomasz Burcon, Robert Kuliga, a może ktoś jeszcze dołączy? 😉
  • 20.30- 21.00 Integracja i networking online
UWAGA, CZEKA NAGRODA!!!

Zarejestruj się na spotkanie poprzez formularz rejestracyjny do dnia 09.11.2020 do godz. 12.00 w południe i wygraj nagrodę (tym razem inną niż zwykle)

REJESTRACJA

Osoby spoza stowarzyszenia https://bit.ly/34TYuIt

Rejestracja dla członków stowarzyszenia jest dostępna po zalogowaniu.

Jesteś członkiem stowarzyszenia i nie pamiętasz hasła do swojego konta członkowskiego?
Hasło można ustawić po kliknięciu w https://bit.ly/sm-lost-password

W razie problemów z logowaniem prosimy o kontakt:
magda@mieszkanicznik.org.pl
biuro@mieszkanicznik.org.pl

 

Zapraszamy.

Robert Kuliga
Lider oddziału w Warszawie
oraz Team Mieszkanicznik Warszawa

X