0
 • Brak produktów w koszyku.
Drodzy Mieszkanicznicy, Członkowie Stowarzyszenia!

Dziękujemy, że jesteście! Że realizujecie misję naszego stowarzyszenia i cywilizujecie polski rynek najmu prywatnego. Działacie etycznie i w zgodzie z literą prawa. Dzięki wspólnym celom,  wartościom i pozytywnej energii  mamy szansę wpływania na otaczającą nas rzeczywistość i zmiany jej na lepsze. Z Wami nasze Stowarzyszenie rośnie w siłę. 

Po 10 latach działalności jesteśmy widoczni i znani. Jesteśmy głosem eksperckim w programach telewizyjnych, radiowych i w artykułach publikowanych w poczytnych serwisach informacyjnych. Prowadzimy działania lobbystyczne i pokazujące dobry wpływ naszego środowiska na polską gospodarkę. Nasze platformy szkoleniowe oraz  działania sprzyjające wzajemnemu dzieleniu się wiedzą i doświadczeniem w całej Polsce są jedyne w swoim rodzaju i wyjątkowo przez Was doceniane. 

A chcemy jeszcze więcej!

Jeszcze bardziej merytorycznie i z duchem czasu! Marzymy, aby nasza elitarna społeczność niosła również wsparcie i pomoc dla grup społecznych, które radzą sobie trochę słabiej. 

Mamy marzenia i plany.

Jednak na rozwój stowarzyszenia i ich realizację  potrzebne są środki finansowe. Mamy nadzieję, że w związku z tym jako ludzie umiejący zarządzać swoimi finansami zrozumiecie naszą decyzję o podwyżce składek członkowskich, którą planujemy od 04 maja 2022 r. od godziny 23:59. Ostatnia podwyżka była 3 lata temu. 

Razem realizujemy naszą misję i cele.

Dodatkowe środki pozwolą nam na realizację projektów dających Wam realne korzyści. Realizację części z nich już rozpoczęliśmy, inne planujemy uruchomić w tym roku. Są to np:

 1. Duże ogólnopolskie eventy dla członków, partnerów i sympatyków; w maju: jubileuszowy bankiet połączony z mini konferencją, a w listopadzie forum targowe.
 2. Regularnie organizowane webinary i szkolenia w ramach Akademii Mieszkanicznika.
 3. Konkurs wyróżniający najlepszych w naszej branży – Mieszkanicznik Roku 2022 (to będzie już trzecia edycja).
 4. Prowadzenie działań lobbingowych we współpracy z osobami  świata dyplomacji i lobbingu.
 5. Wyjazdy integracyjne dla członków (narty, kajaki, rowery itp.).
 6. Rozwijanie współpracy partnerskiej z firmami świadczącymi potrzebne naszym członkom usługi.
 7. Rozszerzenie spotkań lokalnych na regiony, aby umożliwić Wam częstsze spotkania  i dostęp do wyjątkowych prelegentów.
 8. Rozbudowywanie mieszkanicznikowej bazę fachowców.
 9. Pogłębienie współpracy z atrakcyjnymi partnerami, już wkrótce – dostęp do kart Medicover i Multisport
 10. Kampanie charytatywne dla poszkodowanych przez los:  pomagamy w remontach, organizacji dachu nad głową, zarówno na zasadzie wolontariatu jak i zbiórek pieniężnych;
 11. Wydamy książkę „Pomysł do Wynajęcia 3” – i Ty możesz zostać autorem! 
 12. Aktualizacja bazy wiedzy, wzory dokumentów.
 13. Rozbudowanie infolinii prawnej.
 14. Organizowanie wizji lokalnych w nieruchomościach z warsztatami w terenie!
 15. Rozbudowujemy kanał youtube o wideobloga  z praktyczną wiedzą.  
50 zł to dużo czy mało?

Planowana podwyżka to jedyne 50 zł. W związku z nią od 4 maja 2022 pierwsza składka członkowska wynosić będzie 450 zł, a odnowienie składki w celu kontynuacji członkostwa 300 zł.

Można wykorzystać możliwości

Przypominamy, że wszystkie wpłaty składek dokonane przed tym terminem wydłużają ważność członkostwa o rok od daty wymagalności składki. Jeśli składka kończy się np. 30.09.2022 a dokonasz wpłaty 250 zł przed podwyżką, ważność składki ulegnie przedłużeniu do 30.09.2023 r.

Dodatkowo pozostaje możliwość przedłużenia swojej składki na dłużej z dodatkowymi rabatami; 10% za przedłużenie o kolejne 2 lata za kwotę 450 zł oraz 20 % za przedłużenie o 3 lata za kwotę 600 zł 

Konto członkowskie

Ważność składki członkowskiej można sprawdzić pod linkiem: https://crm.mieszkanicznik.org.pl/  (być może konieczne będzie odzyskanie hasła).

Pytania?

W razie pytań nasz cały zespół jest do Waszej dyspozycji. 

https://mieszkanicznik.org.pl/kontakt/

Obserwujcie nas w mediach społecznościowych, czytajcie nasze biuletyny i bądźcie na bieżąco z prowadzonymi projektami.

 

Z pozdrowieniami
Zarząd Stowarzyszenia

https://mieszkanicznik.org.pl/19-korzysci/
https://mieszkanicznik.org.pl/szkolenia-online/
https://mieszkanicznik.org.pl/10-lat-mieszkanicznika/

 

Oceń ten wpis

Dodaj komentarz

X