• Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy na kolejne szkolenie Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Poznaniu! Spotykamy się 5 listopada (wtorek) o godz. 18:00 w Hotel Mercure Poznań Centrum, sala Stare Miasto B (parter).
Na listopadowym szkoleniu poznamy historię dewelopera rozpoczynającego od przysłowiowego zera :)

Temat: Od zera do dewelopera! 

Prelegent: Paweł Preisner
  • Dużo klnie, krzyczy, stawia warunki - wyznacza kierunki budownictwa w Rzeszowie.
  • Lenistwo, opieszałość brak kreatywności z tego powstają gnioty budowlane jak twierdzi.
  • Wiele wymaga od innych, ale więcej od siebie.

Zwykształcenia ekonomista, w deweloperce od 15 lat. Właściciel prężnie działającej firmy deweloperskiej Szklane Tarasy oraz Hotelu Bacówka Radawa & SPA****. Jego inwestycje ST Tower, Zig Zak House, osiedle Strażacka są wielokrotnie wyróżniane jako perełki architektoniczne w Rzeszowie. Autor książki "Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować", która została wydana w październiku 2018 roku.

Nie chodzi do roboty, tylko do pracy, która jest jego pasją. Setki oddanych do użytkowania mieszkań i jeden hotel, który stanowi przysłowiową wisienkę na torcie. Masa życiowych doświadczeń tylko umocniła przekonanie, że warto się wyróżnić i pielęgnować pomysły, które wpadają do głowy.

Doświadczenie wyniesione z kilkunastu lat prowadzenia działalności, ogólnie mówiąc w nieruchomościach pozwoliły na zebranie bezmiernej ilości wiedzy, którą przedstawi podczas swojego wykładu.  Każdą nieruchomość traktuje z należytym, indywidualnym podejściem i możliwością wydobycia z niej walorów, którymi będą się cieszyli nowi właściciele.
Na swoim koncie ma rekord Podkarpacia ? sprzedanie całej inwestycji w 2 tygodnie.

Inwestycje dewelopera Szklane Tarasy zostały wyróżnione prestiżowymi nagrodami - Lider regionu, Luksusowa marka roku, Złota Villa, Budowa Roku Podkarpacia 2018 dla inwestycji ST Tower oraz Człowiek sukcesu dla Pawła Preisnera.

Zapraszamy od godz. 17:45.

Agenda
  • 17:45-18:15 - networking i rejestracja uczestników
  • 18:15-18:30 - powitanie, informacje oraz sprawy dot. Stowarzyszenia Mieszkanicznik
  • 18:30-19:15 - wystąpienie - Paweł Preisner
  • 19:15-19:30 - przerwa networkingowa
  • 19:30-20:30 - wystąpienie - Paweł Preisner
  • 20:30           - przeniesienie networkingu do Winestone Mercure

Oprócz tego na naszym szkoleniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody!

Zapraszamy też do zakładania karty VIP Bricoman i korzystania z oferty. Bricoman oferuje Mieszkanicznikom stały rabat 1% na materiały budowlane / 5% na pozostały asortyment w formie punktów lojalnościowych! Hasło: Mieszkanicznik

Gorąco zachęcamy do płatności online, gdyż opłata w gotówce na szkoleniu wyniesie odpowiednio: 20 PLN i 100 PLN!

Rejestracja

Aby wziąć udział w spotkaniu należy dokonać rejestracji przez LINK

Rabaty dla członków stowarzyszenia są widoczne po zalogowaniu!

Ważne: Opłata za uczestnictwo w szkoleniu może zostać zaliczona na poczet części opłaty wpisowej, jeśli wstąpisz w szeregi Mieszkaniczników w przeciągu 48 godzin od szkolenia. Warto skorzystać!

 

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia,

Waldemar Kochanek, Patryk Sobczyk
Liderzy Oddziału w Poznaniu
poznan@mieszkanicznik.org.pl

X