0
 • Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy na kolejne szkolenie Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Poznaniu! Spotykamy się 22 lutego (wtorek) o godz. 17:45 w Hotel Mercure Poznań Centrum.
Magdalena Andler przedstawi prelekcję "Nie tylko wygląd nieruchomości ma znaczenie. Jak dzięki spójnemu wizerunkowi zwiększyć efektywność sprzedaży?"

Tym razem szkolnie nieco obok głównego nurtu, ale równie wartościowe, bo mówiące o tym jak wizerunek przekłada się na nasze postrzeganie i naszą wiarygodność, co w branży nieruchomości jest bardzo istotne i przekłada się szybkość i jakość zawieranych transakcji!

O prelegencie

Naszym gościem będzie Magdalena Andler trener spójnego wizerunku / mistrz w zawodzie wizażysta stylista / kolorystka / personal shopper / instruktor praktycznej nauki zawodu / fotograf

Swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami potrafi sprawić, że Twoje codzienne dobieranie garderoby będzie łatwe i intuicyjne, a do tego zgodne z Twoimi potrzebami. Ubrania będą dopasowane do Twojej sylwetki, kolorytu i stylu, który preferujesz. Twój wizerunek będzie harmonijny i spójny, a Ty przestaniesz tracić czas nad zastanawianiem się "co na siebie ubrać". Od 2007 roku prowadzi Atelier Wizerunku AWMA. Zajmuje się kreowaniem wizerunku zarówno firm, osób publicznych, jak i osób prywatnych. Jej pasją są kolory i ich psychologiczne oddziaływanie na ludzki umysł. Odpowiednio dobrane w naszym ubiorze, wnętrzach i otaczających nas dodatkach mają potężną moc. Cały czas dba o swój rozwój na wielu płaszczyznach m.in. neuropsychologii, czy home stagingu, by jeszcze lepiej wcielać swoją misję w życie.

O  czym posłuchasz na szkoleniu

W ramach szkolenia z zakresu wizerunku dowiemy się o:

 • komunikacji i pierwszym wrażeniu;
 • jak działać na klientów i o marketingu sensorycznym;
 • marce osobistej - jak Cię widzą tak Cię piszą;
 • korzyściach ze spójnego wizerunku i jego elementach składowych;
 • dress code... i jak to ugryźć...;
 • a także o wizerunku w sieci.

Rejestracja na szkolenie

Jak wziąć udział?

Osoby niezrzeszone
Link do rejestracji dla gości:  https://bit.ly/3sLBdmB

Prosimy o wypełnienie formularza i dokonanie płatności.

Członkowie
Aby dokonać rejestracji na spotkanie prosimy zalogować się w naszym CRM:  https://bit.ly/3tprUsy
A następnie w zakładce "wydarzenia" należy wybrać rejestrację na spotkanie.

Uwaga! należy ustawić nowe hasło. Można to zrobić po kliknięciu w link "Zapomniałeś hasło?" znajdujący się na stronie logowania do systemu CRM.
Loginem jest adres email użyty przy rejestracji do stowarzyszenia.
Logowania na stronie Mieszkanicznika i w CRM są oddzielne.

Agenda

 • Zapraszamy od godz. 17:45. Agenda szkolenia przedstawia się następująco:
 • 17:45-18:15 – networking i rejestracja uczestników
 • 18:15-18:30 – powitanie, informacje oraz sprawy dot. Stowarzyszenia Mieszkanicznik
 • 18:30-19:15 – wystąpienie – Magdalena Andler Nie tylko wygląd nieruchomości ma znaczenie. Jak dzięki spójnemu wizerunkowi zwiększyć efektywność sprzedaży?
 • 19:30-19:45 – przerwa networkingowa
 • 19:45-20:45 – wystąpienie – Magdalena Andler Nie tylko wygląd nieruchomości ma znaczenie. Jak dzięki spójnemu wizerunkowi zwiększyć efektywność sprzedaży?
 • 20:45 – networking

Oprócz tego na naszym szkoleniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody!

OPŁATY

Opłaty za udział w naszych szkoleniach:

Członkowie Stowarzyszenia: 30 PLN online; 50 PLN gotówką na miejscu

Pozostałe osoby: 100 PLN online; 150 PLN gotówką na miejscu

Ważne: Część opłaty za uczestnictwo w szkoleniu może zostać zaliczona na poczet części opłaty wpisowej, jeśli wstąpisz w szeregi Mieszkaniczników w przeciągu 48 godzin od szkolenia. Warto skorzystać!

Podczas szkolenia prosimy o stosowanie się do zaleceń władz związanych z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 / COVID19.

Zestawienie wszystkich spotkań jest widoczne w „nadchodzących wydarzeniach” na dole strony lub w kalendarzu wydarzeń https://bit.ly/2YDDXHN

 

Do zobaczenia,

Waldemar Kochanek
Lider Oddziału Mieszkanicznik Poznań
poznan@mieszkanicznik.org.pl

Oceń ten wpis
X