• Brak produktów w koszyku.

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na kolejne szkolenie Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Poznaniu! Spotykamy się 7 stycznia (wtorek) o godz. 18:00 w Hotel Mercure Poznań Centrum, sala Stare Miasto B (parter). Na styczniowym szkoleniu przedstwony zostanie temat podnajmu przez specjalistę w tej dziedzinie. 

Temat: "Podnajem do A do Z. Historia nie zawsze kolorowa"

PRELEGENT

Naszym gościem będzie Artur Kucharzyk - propagator wolności finansowej, lubiący niezależność i dalekie podróże. Absolwent Politechniki Rzeszowskiej, który studiował także w Chinach. Już od dziecka chciał zostać biznesmenem i wiedział, że praca na etacie nie jest dla niego. Na co dzień mieszka, prowadzi biznes i inwestuje w nieruchomości w Rzeszowie, aczkolwiek od początku 2018 roku tworzy oddziały franczyzowe w innych miastach Polski.

Swoją przygodę z podnajmem nieruchomości rozpoczął w 2014 roku, będąc jeszcze studentem. Dodatkowy zastrzyk gotówki szybko przerodził się w jego sposób na życie. Od połowy 2015 roku prowadzi firmę Develocus zajmującą się podnajmem oraz inwestowaniem w nieruchomości: www.develocus.pl. Obecnie zapewnia dach nad głową ponad 150 lokatorom. 

Prowadzi prelekcje na temat podnajmu oraz dzieli się swoimi historiami, które nie zawsze są kolorowe. Jest liderem rzeszowskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Jest także autorem pierwszej w Polsce książki o podnajmie „Podnajem od A do Z: Poradnik nie tylko dla podnajemców”.

Na szkoleniu prowadzonym przez Artura dowiesz się jak:

  • nie posiadając znacznej gotówki inwestować w nieruchomości?
  • rozpocząć biznes związany z podnajmem i w jaki sposób pozyskać nieruchomość od właściciela?
  • bezpiecznie wynająć mieszkanie?

AGENDA

Zapraszamy od godz. 17:45. Agenda szkolenia przedstawia się następująco:

17:45-18:15 – networking i rejestracja uczestników
18:15-18:30 – powitanie, informacje oraz sprawy dot. Stowarzyszenia Mieszkanicznik
18:30-19:15 – wystąpienie – Artur Kucharzyk
19:15-19:30 – przerwa networkingowa
19:30-20:30 – wystąpienie – Artur Kucharzyk
20:30 – przeniesienie networkingu do Winestone Mercure

Oprócz tego na naszym szkoleniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody!

Zapraszamy też do zakładania karty VIP Bricoman i korzystania z oferty. Bricoman oferuje Mieszkanicznikom stały rabat 1% na materiały budowlane / 5% na pozostały asortyment w formie punktów lojalnościowych! Hasło: Mieszkanicznik

REJESTRACJA 

6.12.2019 aktywowaliśmy nową stronę.
Rejestracja jest możliwa przez stronę https://mieszkanicznik.org.pl/
Nadchodzące wydarzenia znajdują się na dole strony.

Rejestracja dla członków stowarzyszenia jest możliwa po zalogowaniu.

Aby mieć dostęp do treści nowej strony należy ponownie ustawić hasło. Loginem jest adres email użyty przy rejestracji do stowarzyszenia. Hasło można ustawić po kliknięciu w link: 
https://mieszkanicznik.org.pl/moje-konto/lost-password/

W razie problemów z logowaniem prosimy o kontakt:
magda@mieszkanicznik.org.pl
biuro@mieszkanicznik.org.pl

OPŁATY

Gorąco zachęcamy do płatności online, gdyż opłata w gotówce na szkoleniu wyniesie odpowiednio: 20 PLN i 100 PLN!

Ważne: Opłata za uczestnictwo w szkoleniu może zostać zaliczona na poczet części opłaty wpisowej, jeśli wstąpisz w szeregi Mieszkaniczników w przeciągu 48 godzin od szkolenia. Warto skorzystać!

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia,

Waldemar Kochanek, Patryk Sobczyk
Liderzy Oddziału w Poznaniu

X