• Brak produktów w koszyku.

Koleżanki i Koledzy Mieszkanicznicy,
Na lutowym spotkaniu pomorskiego Mieszkanicznika pojawiło się blisko 20 osób. Zebrani zostali poinformowani o pięciu nowych członkach, którzy zasilili szeregi naszego oddziału w ostatnim okresie. Następnie miała miejsce tradycyjna, krótka autoprezentacja uczestników.

Kasia zapoznała zebranych ze stanem przygotowań do wyjazdu pomorskich Mieszkaniczników na III Ogólnopolski Kongres do Łodzi. Do tej pory udział w tym wydarzeniu zadeklarowało 10 osób z naszego regionu, które na miejscu skorzystają z noclegów w hoteliku Relax i hotelu Accor Ibis. Mamy już zapełniony jeden samochód (Agata, Artur, Krzysztof i Jarek), wciąż czekam na zgłoszeia zarówno od osób poszukujących transportu jak i od jadących samochodem, w którym są wolne miejsca, na e-mail: mirozer@tlen.pl.
Bardzo ciekawa dyskusja wywiązała się podczas omawiania „profilu najemcy”. W tej części wiele cennych informacji przekazała uczestnikom spotkania Monika, autorka jednego z rozdziałów ostatnio wydanej książki „Pomysł do wynajęcia”, której wypowiedzi uzupelniała współpracująca z nią Dorota.
Na spotkaniu gościliśmy Agnieszkę i Valentino ze Lwowa. Ona pochodzi z Gdańska, on jest Włochem, poznali się w Niemczech, gdzie otrzymali propozycję pracy we Lwowie. Nasi goście spóźnili się nieco, gdyż … dopełniali formalności związanych z zakupem drugiego domu w Gdańsku. Agnieszka opowiedziała o ich strategii inwestycyjnej polegającej na kupowaniu domów i wydzielaniu w nich kilku samodzielnych lokali. Z racji pracy poza Polską, zarządzanie swoimi mieszkaniami, postanowili powierzyć firmie Mzuri.
Kolejne spotkanie pomorskich Mieszkaniczników odbędzie się w kwietniu, natomiast w marcu bierzemy udział w III Kongresie w Łodzi.
 
Łączę Pozdrowienia
Mirosław Żeromski

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o