• Brak produktów w koszyku.

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w 3-dniowym kursie „Umysł milionera”, który poprowadzi T. Harv Eker. Jeśli ktoś z Was wybiera się na to szkolenie zachęcamy aby zarejestrował się poprzez ten link – wówczas Stowarzyszenie otrzyma prowizję dystrybucyjną.

A czego dowiecie się podczas kursu? M.in. jak obecnie ustawiony jest Twój finansowy termostat. W jaki sposób pozbyć się przekonań na temat pieniędzy, które przechowujesz w swoim umyśle, a które w ogóle nie powinny tam tkwić. W jaki sposób przestawić swój finansowy termostat na „automatyczny” sukces (dokonasz tego od razu, na miejscu). Czym różni się sposób myślenia ludzi bogatych od myślenia ludzi biednych i w czym warto ich naśladować? W jaki sposób „rządzić” pieniędzmi i nie pozwolić, by to one rządziły Tobą. 4 niezmiernie ważne powody, dla których powinieneś zostać bogatym człowiekiem właśnie teraz.  Jak zidentyfikować prawdziwy „powód”, dla którego chcesz być bogaty. Jak „dawać” i być coraz bogatszym. Tajemnica pieniędzy i związków: co zrobić, by już nigdy nie kłócić się o pieniądze. Jak zidentyfikować Twoją finansową „osobowość” i skutecznie pracować z Twoim „naturalnym” ja. W jaki sposób przestawić Twój umysł tak, aby zamiast faworyzować aktywny dochód, zaakceptował dochód pasywny, jako normalny sposób zarabiania na życie. Czy mam wymieniać dalej?

KIEDY? piątek 17-19 maja
GDZIE? Warszawa, Hala MTPolska, ul. Marsa 56c, http://www.halamtpolska.pl

KOSZT? ceny zmieniają się po 28 lutego. Do tego czasu pakiet zwykły kosztuje PLN 500 brutto (potem PLN 750), a pakiet VIP PLN 1200 (potem PLN 1500)

JAK SIĘ ZAPISAĆ? wystarczy kliknąć ten oto link

X